Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Strzelecki Puchar Burmistrza Pleszewa

› Sport i rekreacja 10 miesięcy temu    3.09.2018
Piotr Hain
komentarzy 3 ocen 0 / 0%
A A A

Miłośnicy strzelectwa pożegnali letnie wakacje zawodami pod nazwą „Puchar Burmistrza Pleszewa”.

W słoneczną niedzielę, 2 września, najlepiej wiodło się na Karczemce zawodnikowi KSS VIS Gostyń, Januszowi Skrzypczakowi, który zwyciężył w strzelaniu z karabinu sportowego dowolnego (165 punktów) i karabinu centralnego zapłonu na dystansie 200 metrów (100 punktów). W drugiej z wymienionych konkurencji bardzo dobre wyniki osiągnęli także Jerzy Wrotniak (Gilza Pleszew; 99 punktów) i Mieczysław Sielczak (ZKS Warszawa; 98 punktów). Drugą lokatę w strzelaniu z karabinu sportowego zajęła Marta Machowska (156 punktów), która okazała się jedyną kobietą sklasyfikowaną w czołówce turnieju. W karabinie centralnego zapłonu 100 metrów zdecydowanie najlepszy był Paweł Czuwaj z Gilzy (96 punktów). Konkurencję strzelania z pistoletu sportowego zdominowali reprezentanci Sokoła Zduńska Wola. Najlepszy z nich, Łukasz Suwald, uzyskał wynik 177 punktów. W pistolecie centralnego zapłonu triumfował Marcin Grzybek (Bellona Kalisz; 92 punkty), który o jeden punkt wyprzedził Andreasa Dahmena (Gilza Pleszew). Zacięta rywalizacja toczyła się w trapie. Trzech czołowych zawodników zestrzeliło po 17 rzutek. Zadecydowało „rozstrzeliwanie”. Wygrał Ireneusz Hadrzyński (Gilza), a tuż za nim sklasyfikowano Marka Koślę (ZKS Warszawa) i Daniela Terebińskiego (Muszkiet Konin). Wszyscy uczestnicy ugoszczeni zostali kaszanką i kiełbaską z grilla, a najlepsi otrzymali puchary i dyplomy. Nagrody wręczali sędzia główny Jerzy Stempniak, przewodniczący komisji klasyfikacyjnej Zygmunt Urbaniak i prezes KS Gilza LOK Pleszew Bogumił Zbieć.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (3)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Jan
  10 miesięcy temu ocena: 100%  3
  No to teraz widać, zawody o puchar Burmistrza, ale jego lub któregoś z z-ców ani słychu, ani widu.Jak to sie mówi- mam was...............!
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ gwiazda sportu i miłości
  10 miesięcy temu ocena: 100%  2
  burmistrz ma wyj.... od wielu lat ani grosza nie daje, ani nawet się nie pokazuje a przepióra i urban tak go wielbią że robią zawody jego imienia, jak będzie inny burmistrz - nie wywodzący się z komuny to przestaną robić zawody na cześć burmistrza :)
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Cymbergaista
  10 miesięcy temu ocena: 67%  1
  Świetna wiadomość. Same gwiazdy sportu strzeleckiego. A kiedy burmistrz ufunduje puchar dla cymbergaistów ?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji