Sukces Michaliny i Szymona

Sukces Michaliny i Szymona - Zdjęcie główne

Sukcesem dwojga reprezentantów UKS-u Taekwondo Pleszew zakończył się ich start w XVII edycji Ligi Taekwondo Wesołek.

Młodziczka Michalina Czerwińska uzbierała na dystansie czterech turniejów 69 punktów i zwyciężyła. Szymon Richter ustąpił pola jedynie zawodnikowi AZS-u OŚ Poznań i zajął wśród juniorów młodszych drugie miejsce. Lokaty w czołowych dziesiątkach ponadto wywalczyły dwie reprezentantki ILYO Chocz: Anna Szymkowiak (w grupie dzieci 7-8 lat) oraz Oliwia Jankowska (w grupie młodzików). Obie zajęły piąte miejsca. W czterech kategoriach wiekowych sklasyfikowano łącznie 386 uczestników. Finałowe zawody odbyły się wczoraj w Śremie.