Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

„Super Sołtys”. Wręczenie nagród i gala już 17 maja

› Aktualności 8 miesięcy temu    11.05.2018
Redakcja
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A

Powiat pleszewski. Gala podsumowująca nasz plebiscyt na „Super Sołtysa” odbędzie się w najbliższy czwartek - 17 maja - w sali wiejskiej w Koźmińcu, w gminie Dobrzyca. Początek spotkania o 17.00. Wtedy to wręczymy zwycięzcy i laureatom gminnego etapu naszej zabawy zdobyte nagrody.

 

R E K L A M A

Przypominamy zatem, że „Super Sołtysem” wybraliście (głosując SMS-owo i za pomocą kuponów drukowanych w „Życiu”) - Stefana Cichego z Koźmińca. Zdobył on główną nagrodę - 2 tys. zł ufundowaną przez Bank Spółdzielczy w Pleszewie, a także nagrodę dodatkową o wartości 1.000 zł zasponsorowaną przez powiat. Mało tego - Stefan Cichy jako finalista pierwszego etapu gminnego otrzyma również nagrodę ufundowaną przez burmistrza Dobrzycy - o wartości 1.000 zł. To oznacza, że Koźminiec zgranie w sumie 4 tys. zł.

Nagrody otrzymają także pozostali finaliści gminni – a są to: z gminy Pleszew - Katarzyna Trawińska (Marszew), z gminy Czermin - Maria Regulska ze Skrzypni, z gminy Gołuchów - Józef Sołtysiak z Bielaw, z gminy Gizałki - Genowefa Szymańska z Wronowa, a z gminy Chocz - Tadeusz Lewicz z Chocza.

Tu co również przypominamy fundatorami nagród są poszczególne samorządy, których reprezentanci - wójtowie, burmistrzowie, starosta oraz szefowie rad - będą oczywiście obecni na gali w Koźmińcu.

Podobnie jak sponsor główny a także 18 sołtysów – finalistów. Zapraszamy też lokalną społeczność wsi. Do zobaczenia już w czwartek – 17 maja – pamiętajcie o 17.00.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Prezes
8 miesięcy temu ocena: 100%  1
Nagroda dla zwycięzcy się należy, ale mógł burmistrz zostawić parę groszaków na kupno szpadli do kopania fundamentów pod obiecane bloki. Wszystko miało ruszyć w marcu, a tu jakoś cicho sza.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A