Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Święto w domu dziecka i pogotowiu opiekuńczym [ZDJĘCIA]

› Aktualności 11 miesięcy temu    3.06.2017
Ewa Andersz-Wanat
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Dzień Dziecka, jak co roku, miejscowy dom dziecka i pogotowie opiekuńcze uczcili festynem. Na zaproszonych gości, okolicznych mieszkańców, podopiecznych placówek, czekało wiele atrakcji i liczne konkursy.

R E K L A M A

Dzieci spędzały aktywnie czas bawiąc się na dmuchanym zamku, a także jeżdżąc na kucykach. Dużym zainteresowaniem cieszył się pokaz psiego posłuszeństwa w wykonaniu grupy Spartakus K-9. Jednak największą atrakcją okazały się motocykle zaprezentowane przez członków grupy ISKRA MC z Chocza. Każdy z gości mógł spróbować swoich sił strzelając do celu pod czujnym okiem panów z pleszewskiego LOK-u lub sprawdzić swoje umiejętności taneczne w zajęciach prowadzonych przez Martę Meller. Po raz kolejny o malowanie buzi i inne zabawy dla najmłodszych zadbali fantastyczni wolontariusze z Powiatowego Centrum Wolontariatu. Policja i Straż Pożarna zaprezentowały swoje pojazdy. Goście chętnie korzystali z FotoBudki. Na zakończenie wykonano pamiątkowe zdjęcie. Festyn odbył się dzięki wsparciu Pleszewskiego Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci o Szczególnych Potrzebach Opiekuńczych "DOM" oraz zaangażowaniu wszystkich pracowników Domu Dziecka i Pogotowia Opiekuńczego. Dodatkowo wsparcia udzielili: Zajazd Lottos, Spartakus K-9, Piekarnia Mikołajczak, DJ Adam Kaźmierczak, Policja, Straż Pożarna, Klub ISKRA MC z Chocza, Powiatowe Centrum Wolontariatu z Pleszewa.

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!
    R E K L A M A