Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Szóste zwycięstwo z rzędu

› Sport i rekreacja 10 miesięcy temu    12.11.2017
Piotr Hain
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Drużyna Kosza odniosła siódme zwycięstwo w tym sezonieDrużyna Kosza odniosła siódme zwycięstwo w tym sezonie fot. P. Hain

Drużyna pleszewskiego Kosza odniosła w rozgrywkach II ligi szóste z rzędu zwycięstwo.

R E K L A M A

I niemal zgodnie z tradycją została w blokach startowych, toteż przez całą pierwszą kwartę musiała gonić wynik. Udało się głównie dzięki świetnie dysponowanemu rzutowo Błażejowi Pawlikowi, który w tej części zdobył 11 punktów, a w całym meczu popisał się siedmioma rzutami zza linii 6,75m przy skuteczności na poziomie 78%. Pleszewski zespół po raz pierwszy znalazł się na prowadzeniu na 21 sekund przed końcem pierwszej odsłony po trafieniu spod kosza Tomasz Zybera. Później było już z górki. Szczególnie udana była dla pleszewian druga kwarta, w której rywale zdołali zdobyć tylko dziewięć punktów i przewaga urosła do 18 oczek. W 26’ po „trójce” Artura Mrówczyńskiego wynosiła już 30 punktów, a w 36’ osiągnęła rekordowe rozmiary (97:53). Piotrowi Ziółkowskiemu urodziła się córeczka Maja, w związku z tym przed meczem otrzymał od kolegów z drużyny upominek, a w końcówce pojedynku z wrocławianami prezent zrobił sobie sam. To on po akcji 2+1 zdobył setny punkt, otrzymując od pleszewskiej publiczności gromkie brawa.

KOSZ PLESZEW – GIMBASKET WROCŁAW 102:68 (24:22, 25:9, 29:20, 24:17)

Kosz Pleszew: Błażej Pawlik – 23 (7), Artur Mrówczyński – 16 (2), Paweł Lasota – 13, Paweł Mowlik – 10 (2), Rafał Kikowski – 9 (1), Mikołaj Serbakowski – 6, Tomasz Zyber – 6, Piotr Ziółkowski – 5, Alan Urbaniak – 5, Rafał Urbaniak – 4, Mateusz Zimny – 4, Dominik Walczak – 1; najwięcej dla Rӧben Gimbasket: Michał Pietrzak – 16 (1), Rafał Chwastyk – 15 (3)

 

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!
    R E K L A M A