Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AGoogle Projekt A1

SZUKASZ PRACY? - Melle - K2 POSZUKUJE PRACOWNIKA!

› Praca miesiąc temu    19.08.2019
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Melle Sp. z o.o. właściciel marki chemii samochodowej K2
zatrudni osobę na stanowisko:

ASYSTENT DS. SPRZEDAŻY

Poszukujemy kandydatów z Ostrowa Wlkp. i okolic

Dołącz do nas, a zdobędziesz unikalną i wartościową wiedzę o tym jak działa sprzedaż firmy.

Oferujemy:

 - stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
 - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
 - atrakcyjny system wynagrodzenia z premiami za wyniki ;
- możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia unikalnych umiejętności i awansu;
- dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy (zarządzenie projektami, analityka internetowa, zarządzenie mediami społecznościowymi i wiele innych);
- pracę w młodym i kreatywnym zespole.

Wymagania:
-  wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów;
-  kreatywność, chęć uczenia się i podnoszenia własnych kwalifikacji;
-  znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
-  dobra znajomość MS Excel.

Zakres obowiązków:
- przygotowywanie umów i raportów;
- nadzorowanie pracy handlowców;
- przygotowywanie materiałów informacyjnych dla klientów, współpraca z grafikami;
- aktywacja leadów - klientów zgłaszających się do współpracy;
- inne czynności związane ze sprzedażą.

Aplikacje prosimy przesyłać z dopiskiem: ,,Asystent ds. sprzedaży” na adres:
 - e-mail: k2pro@melle.com
(skontaktujemy się z wybranymi osobami)
 - Melle Sp. z o.o. Stary Staw 9, 63-400 Ostrów Wlkp.
 - tel. (062) 735 16 00, fax (062) 737 88 11

Prosimy o dołączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Melle Sp. z o.o., moich danych osobowych zawartych w CV i/lub liście motywacyjnym w celach rekrutacji na stanowisko ASYSTENT DS. SPRZEDAŻY. Wiem, że wyrażenie zgody jest dobrowolne i każdemu przysługuje prawo do jej cofnięcia.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.