SZUKASZ PRACY? - Melle - K2 POSZUKUJE PRACOWNIKA!

Opublikowano:
Autor:

SZUKASZ PRACY? - Melle - K2 POSZUKUJE PRACOWNIKA!  - Zdjęcie główne

Przeczytaj również:

Praca

Melle Sp. z o.o. właściciel marki chemii samochodowej K2
zatrudni osobę na stanowisko:

PRACOWNIK DZIAŁU MARKETINGU

Poszukujemy kandydatów z Ostrowa Wlkp. i okolic

Pasjonujesz się Internetem i mediami społecznościowymi?
Korzystasz regularnie z Facebooka, dyskutujesz w grupach, czytasz blogi, oglądasz YouTube zamiast telewizji?

Dołącz do nas, a zrobimy z Ciebie specjalistę od marketingu internetowego. Zdobędziesz unikalną i wartościową wiedzę o tym jak promować produkty i firmy w Internecie.

Oferujemy:

- stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
- atrakcyjny system wynagrodzenia z premiami za wyniki;
- możliwość szybkiego rozwoju zawodowego i zdobycia unikalnych umiejętności;
- dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy (zarządzenie projektami, analityka internetowa, zarządzenie mediami społecznościowymi i wiele innych);
- pracę w młodym i kreatywnym zespole.

Wymagania:
- wykształcenie min. średnie;
- kreatywność, chęć uczenia się i podnoszenia własnych kwalifikacji;
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Zakres obowiązków:
- nadzorowanie pracy wykonawców np. grafików, autorów artykułów na bloga itp.;
- prowadzenie i rozwój bloga dla entuzjastów motoryzacji;
- przygotowywanie materiałów promocyjnych (zdjęcia, proste video nagrywane smartfonem);
- prowadzenie mediów społecznościowych marki i działań email marketingowych;
- budowanie aktywnej społeczności fanów motoryzacji;

Aplikacje prosimy przesyłać z dopiskiem: ,,Specjalista ds. marketingu” na adres:
 - e-mail: k2pro@melle.com
(skontaktujemy się z wybranymi osobami)
 - Melle Sp. z o.o. Stary Staw 9, 63-400 Ostrów Wlkp.
 - tel. (062) 735 16 00, fax (062) 737 88 25

Prosimy o dołączenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Melle Sp. z o.o., moich danych osobowych zawartych w CV i/lub liście motywacyjnym w celach rekrutacji na stanowisko PRACOWNIK DZIAŁU MARKETINGU. Wiem, że wyrażenie zgody jest dobrowolne i każdemu przysługuje prawo do jej cofnięcia.

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE