Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

SZUKASZ PRACY? - Melle - K2 POSZUKUJE PRACOWNIKA!

› Praca 3 miesiące temu    20.08.2019
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Melle Sp. z o.o. właściciel marki chemii samochodowej K2
zatrudni osobę na stanowisko:

HANDLOWIEC

Poszukujemy kandydatów z Ostrowa Wlkp. i okolic

Oferujemy:

 - stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
- atrakcyjny system wynagrodzenia z premiami za wyniki;
- możliwość szybkiego rozwoju zawodowego i zdobycia unikalnych umiejętności;
- dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy (CRM, raporty sprzedażowe);
- pracę w młodym i kreatywnym zespole;
- pracę stacjonarną od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

Wymagania:
-  wykształcenie min. średnie;
-  kreatywność, chęć uczenia się i podnoszenia własnych kwalifikacji.

Zakres obowiązków:
- kontakt telefoniczny z klientami;
- składnie ofert, pozyskiwanie zamówień;
- informowanie klientów o ofercie, doradztwo w zakresie produktów.

Aplikacje prosimy przesyłać z dopiskiem: ,,handlowiec” na adres:
 - e-mail: k2pro@melle.com
(skontaktujemy się z wybranymi osobami)
 - Melle Sp. z o.o. Stary Staw 9, 63-400 Ostrów Wlkp.
 - tel. (062) 735 16 00, fax (062) 737 88 25

Prosimy o dołączenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Melle Sp. z o.o., moich danych osobowych zawartych w CV i/lub liście motywacyjnym w celach rekrutacji na stanowisko HANDLOWIEC. Wiem, że wyrażenie zgody jest dobrowolne i każdemu przysługuje prawo do jej cofnięcia.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.