SZUKASZ PRACY? - Melle - K2 POSZUKUJE PRACOWNIKA!

Opublikowano:
Autor:

SZUKASZ PRACY? - Melle - K2 POSZUKUJE PRACOWNIKA!  - Zdjęcie główne

Przeczytaj również:

Praca

Melle Sp. z o.o. właściciel marki chemii samochodowej K2
zatrudni osobę na stanowisko:

Business Manager / organizator sprzedaży

Poszukujemy kandydatów z Ostrowa Wlkp. i okolic

Jeżeli masz pasję do rozwijania biznesu, lubisz wyzwania, radzisz sobie w załatwianiu różnych tematów z  ludźmi zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz firmy, to ta oferta jest dla Ciebie.

Oferujemy:
- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
- atrakcyjny system wynagrodzenia z premiami za wyniki;
- możliwość szybkiego rozwoju zawodowego i zdobycia unikalnych umiejętności;
- dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy (zarządzenie projektami, analityka sprzedaży);
- pracę w młodym i kreatywnym zespole.

Wymagania:
-  wykształcenie min. średnie;
-  kreatywność, chęć uczenia się i podnoszenia własnych kwalifikacji;
-  znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
-  minimum 2 letnie doświadczenie w sprzedaży do klientów biznesowych.

Zakres obowiązków:
- rozwój biznesu na etapie dystrybucji – detal (sklepy i punkty usługowe);
- działania indywidualne oraz na poziomie zespołu mające na celu: pozyskiwanie nowych klientów, wzrost sprzedaży, poszerzanie asortymentu, wprowadzanie nowości;
- analityka sprzedaży, nadzorowanie wskaźników sprzedażowych oraz odpowiednie reagowanie;
- zabezpieczenie realizacji umów, zarządzanie i odpowiednie konstruowanie raportów dla klientów i handlowców;
- rola ambasadora podczas komunikacji z partnerami biznesowymi.

Aplikacje prosimy przesyłać z dopiskiem: ,,Business Manager” na adres:
 - e-mail: k2pro@melle.com
(skontaktujemy się z wybranymi osobami)
 - Melle Sp. z o.o. Stary Staw 9, 63-400 Ostrów Wlkp.
 - tel. (062) 735 16 00, fax (062) 737 88 25

Prosimy o dołączenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Melle Sp. z o.o., moich danych osobowych zawartych w CV i/lub liście motywacyjnym w celach rekrutacji na stanowisko BUSINESS MANAGER. Wiem, że wyrażenie zgody jest dobrowolne i każdemu przysługuje prawo do jej cofnięcia.

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE