Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 NEONÓWKA 31.01-22.02 2019
R E K L A M A

Szybko, szybko... po mandat

› Aktualności› Na sygnale 8 miesięcy temu    9.07.2018
Przemysław Góralczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. www.fotolia.com

"PRĘDKOŚĆ - Zero Tolerancji". Niedziela na drogach.

W niedzielę na wielkopolskich drogach policjanci przeprowadzili działania w celu egzekwowania przepisów dotyczących obowiązujących ograniczeń prędkości. - Przypominano kierowcom o zagrożeniach wynikających z nadmiernej prędkości, która jest najczęstszą przyczyną wypadków - mówi mł. asp. Monika Kołaska, rzecznik prasowy KPP w Pleszewie.

Na drogach naszego powiatu skontrolowano 26 pojazdów, policjanci przebadali także kierowców pod kątem trzeźwości.

Policjanci podczas działań kontrolnych nałożyli na kierowców 25 mandatów karnych. Wszyscy kierowcy ukarani zostali za przekroczenie prędkości. Mundurowi zatrzymali 1 dowód rejestracyjny.

mł. asp. Monika Kołaska:

R E K L A M A

Statystyki pokazują że pomimo wielokrotnych policyjnych apeli skierowanych do kierowców dotyczących rozwagi i trzeźwości umysłu za kierownicą, nadal na drodze znajdują się osoby, które świadomie łamią obowiązujące przepisy, narażając tym samym siebie i innych uczestników ruchu drogowego na niebezpieczeństwo.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A