Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AWOZNY A1

Taczanów Drugi. Biegali i pomagali Adamowi [ZDJĘCIA]

› Aktualności 3 miesiące temu    11.08.2019
Redakcja
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Akcja charytatywna dla Adama w Taczanowie DrugimAkcja charytatywna dla Adama w Taczanowie Drugim

Gmina Pleszew. Taczanów Drugi. Do pięknej akcji doszło dziś - w niedzielę 11 sierpnia - w Taczanowie Drugim. Mieszkańcy wsi i okolic zebrali się, by podczas wspólnego biegu pomóc Adamowi Pollokowi. 

 

Na nogach, rowerem, na hulajnodze, z wózkami, ze zwierzakami - forma pokonania ok. 5-kilometrowej trasy była dowolna. Liczyła się dobra zabawa i oczywiście pomoc Adamowi.

Dziś - 11 sierpnia - o godz. 11.00 sprzed szkoły w Taczanowie Drugim wystartował bieg, który miał na celu wesprzeć rehabilitację mieszkańca wsi - Adama Polloka,  który kilka lat temu uległ bardzo poważnemu wypadkowi. Koszty rehabilitacji są ogromne. By pomóc w zebraniu funduszy zorganizowano dziś piękną akcję - rodzinny bieg.

Co jednak ważne - podczas biegu nie liczyła się rywalizacja, pomiar czasu, czy sposób pokonania ok. 5-kilometrowej trasy - liczyła się jedynie dobra zabawa i pomoc Adamowi. Każdy mógł wrzucić pieniądze do puszki. Warto podkreslić, że frekwencja dopisała - na starcie zjawiło sie ponad 120 osób!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia. 

JEŚLI CHCESZ TAKŻE POMÓC ADAMOWI, KLIKNIJ TUTAJ - TRWA BOWIEM OFICJALNA ZBIÓRKA NA JEGO REHABILITACJĘ

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!