Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AWOZNY A1

Taekwondziści z medalami w Bornem Sulinowie

› Sport i rekreacja› Sporty walki 6 miesięcy temu    11.06.2019
Piotr Hain
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Taekwondo Olimpijskim, przeprowadzone w dniach 7-8 czerwca w Bornem Sulinowie, zaowocowały czterema medalami reprezentantów UKS-u Taekwondo Pleszew.

Po dwa krążki sięgnął Kamil Andrzejczak. Po wygraniu czterech walk stanął na najwyższym stopniu podium mini-kyorugi. Był ponadto drugi w dwuboju technicznym (kopnięcie dosiężne + kopnięcia na czas). Zgromadził zatem w Systemie Sportu Młodzieżowego siedem punktów. Julia Terpiłowska zdobyła złoto w dwuboju technicznym, natomiast Martin Łukomski powrócił ze srebrnym krążkiem za drugą lokatę w walkach. Nie powiodło się tym razem Ani Szymkowiak, która również była silną pretendentką do medalu. Łącznie pleszewscy młodzicy uzbierali w SSM 14 punktów.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!