Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 NEONÓWKA 31.01-22.02 2019
R E K L A M A

Tak im się Gołuchów podoba, że przyjechali

› Aktualności ponad rok temu    11.02.2018
Ewa Andersz-Wanat
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Patrycja Walerowicz-Wojtkowiak opowiadała m.in. o akcji Patrycja Walerowicz-Wojtkowiak opowiadała m.in. o akcji "Przyjeżdżajcie do Gołuchowa" fot. Archiwum

26 osób wzięło udział w akcji promocyjnej "Przyjeżdżajcie do Gołuchowa". Trzeba było zabrać ze sobą ulotkę promocyjną o mieście i zostawić ją w miejscu, gdzie się wyjechało na wakacje, np. w biurze informacji turystycznej. Potem należało zrobić sobie zdjęcie i przysłać lub przynieść do GCK „Zamek”.

R E K L A M A

Niektóre osoby promowały gminę w kilku miejscach. Fotografie były publikowane na profilu ośrodka kultury, a w ostatni dzień lata zrobiono losowanie nagród. Podsumowanie odbyło się na Jarmarku Bożonarodzeniowym. - Akcja przynosi efekty – mówi Patrycja Walerowicz-Wojtkowiak, dyrektorka centrum „Zamek” w Gołuchowie. - Zadzwoniła do nas pani z klubu seniora z Rawicza mówiąc, że właśnie ma w ręku taką ulotkę. Nie wie, skąd, ale tak jej się podoba ten Gołuchów, że chcą z grupą przejechać. Zorganizowaliśmy im cały dzień pobytu. Byli przeszczęśliwi, a my cieszymy się, że są widoczne efekty tej akcji – opisuje Patrycja Walerowicz-Wojtkowiak. I dodaje: Wręczamy też materiały promocyjne pielgrzymom, którzy corocznie przechodzą przez naszą gminę.

CZYTAJ TAKŻE:

PLESZÓWKA. WSZYSCY ZADOWOLENI Z CHODNIKA. KLIK!

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Obywatel
ponad rok temu ocena: 100%  1
GCK Zamek robi świetną robotę, jednak to wciąż za mało. Potencjał turystyczny gminy Gołuchów jest skrajnie niewykorzystany. Samo GCK Zamek to za mało. W UG Gołuchów powinna być osoba odpowiedzialna za koordynację działań w zakresie promocji gminy i kultury.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A