Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Tak ma grać LKS Gołuchów

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 8 miesięcy temu    2.09.2017
Piotr Hain
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
LKS pokonał 3:0 Pogoń Nowe Skalmierzyce w meczu o mistrzostwo IV ligiLKS pokonał 3:0 Pogoń Nowe Skalmierzyce w meczu o mistrzostwo IV ligi fot. P. Hain

Trener Damian Baras był w pełni usatysfakcjonowany zarówno z gry, jak i wyniku. Jego drużyna zagrała „na zero z tyłu”, wykorzystała połowę bramkowych okazji i w pełni zasłużenie ograła Pogoń Nowe Skalmierzyce.

R E K L A M A

Jak padały bramki? 1:0 - Łukasz Pietrzak wrzucił piłkę z autu do Patryka Kieliby, ten odegrał do Krystiana Benuszaka, który zaliczył asystę, bo Krystian Robak pięknie wykończył akcję uderzeniem z 10 metrów. 2:0 – Marcin Żółtek uruchomił dalekim podaniem Krystiana Benuszaka, który zwiódł dwóch obrońców i uderzeniem „długi róg” zdobył gola. 3:0 – Łukasz Pietrzak zagrał piłkę pomiędzy obrońcami do Krystiana Benuszaka, który ze stoickim spokojem ustalił rezultat meczu. Szerzej we wtorkowym "Życiu Pleszewa"

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!
    R E K L A M A