Tenisowe medale rangi wojewódzkiej

Tenisowe medale rangi wojewódzkiej - Zdjęcie główne

Maja Majdecka została podwójną brązową medalistką Mistrzostw Wielkopolski Juniorek w Tenisie Stołowym - w singlu i z Ewą Mazurek w drużynie.

Zawodniczka Chrobrego Gizałki podczas wojewódzkiego championatu, przeprowadzonego 30 marca w Krzyżu Wlkp., w dobrym stylu awansowała do strefy medalowej. W walce o kolor medalu uległa 0:3 Zuzannie Sułek (LKTS Luboń) oraz 1:3 Aleksandrze Nowak (Warta Oborniki), ale trzecia lokata to super osiągnięcie. Ewa Mazurek zajęła w mistrzostwach niezłe siódme miejsce. Podopieczne Andrzeja Poźniaka zdobyły dodatkowo „brąz” w zawodach drużynowych. W pojedynku o awans do finału uległy 1:3 Warcie Oborniki, a w starciu o trzecie miejsce wygrały 3:0 z Czternastką Poznań. Warto dodać, że tydzień wcześniej Majka została wicemistrzynią Wielkopolski Zrzeszenia LZS w tenisie stołowym juniorek. Zawodnik Żaków Taczanów, Wiktor Talar, przywiózł z Koźmina Wlkp. „brąz”. W Krzyżu Wlkp. był w minioną sobotę szósty.