Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Tenisowy Open Duet

› Sport i rekreacja› Aktualności 8 miesięcy temu    9.06.2019
Piotr Hain
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Trzynaście par deblowych wzięło udział w Otwartych Deblowych Mistrzostwach Pleszewa w Tenisie Ziemnym „Open Duet”. Rywalizacja toczyła się w dwóch grupach: A – turniej główny i B – zmagania członków Pleszewskiego Stowarzyszenia Tenisowego na poziomie lokalnym.

Open Duet zdominowała rywalizacja faworytów - poznańskiej pary Michał Marciniak /Krzysztof Kacprzyk i debla z Gostynia Krzysztof Matyla /Piotr Wierzchowski. Grali ze sobą dwa razy. O ile w rozgrywkach grupowych para gostyńska pokonała rywali w tie-breaku, to w finale musiała pogodzić się z porażką 5:7, 5:7. Oba mecze tych par były ozdobą turnieju i stały na bardzo wysokim poziomie. W pojedynku o trzecie miejsce Maciej Kędzierski i Andrzej Nowicki (Ostrów Wlkp.) pokonali 0:6, 6:4, 10:3 debel pleszewsko-koźmiński Krzysztof Kuźniacki/ Dariusz Praczyk. W grupie B pierwsze miejsce zajęli Artur Bochniak i Ireneusz Zaworski , drugie - Dominik Rusinek i Adam Głuchowski, a trzecie - Sławomir Adaszak i Krystian Michalski. Impreza była współfinansowana przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie. - To był świetny turniej, z kapitalną rywalizacją poznańsko-gostyńską, zaciętą i pełną emocji. Obie pary były faworytami i nie zawiodły. Mnie cieszy także walka w grupie B, gdzie zaciekle o każdy punkt walczyli nasi członkowie. Ostatnio przyszło do nas sporo nowych i ten turniej znakomicie spełnił swoje zadania integracyjne. Wiadomo, sport zbliża - powiedział prezes Pleszewskiego Stowarzyszenia Tenisowego, Marek Szymoniak.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!