Tenisowy turniej "O puchar jesieni"

Tenisowy turniej "O puchar jesieni" - Zdjęcie główne

Singlowym turniejem „ O puchar jesieni” Pleszewskie Stowarzyszenie Tenisowe zakończyło letni sezon.

W sobotę aura zafundowała organizatorom piękny, słoneczny dzień i sporo meczów można było rozgrywać na odkrytym korcie. W finale kategorii "open" Kamil Bartoszek(Kalisz) pokonał Mateusza Kuźniackiego (Pleszew ) 6:3, 6:4.Trzecie miejsce wywalczył Przemysław Wrotecki (Kalisz ). W kategorii "45 plus" Krzysztof Kuźniacki (Pleszew) pokonał Jacka Cichorskiego (Kalisz) 6:1,6:2. Trzecie miejsce zajął Maciej Przewoźny (Krotoszyn ). -To był bardzo udany sezon. Mamy już pewne, tradycyjne turnieje, w których walczą wysokiej klasy tenisiści. To oni dzwonią do nas, pytając, kiedy kolejne zawody. Pamiętam początki pięć lat temu, kiedy indywidualnie, szukając numerów, dzwoniliśmy do wszystkich, namawiając i zapraszając do Pleszewa. Teraz, kiedy poprzez dobrą organizację naszych imprez, oprawę, klimat i wysoki poziom sportowy ugruntowaliśmy środowiskową opinię, jest o wiele łatwiej- powiedział prezes Pleszewskiego Stowarzyszenia Tenisowego, Marek Szymoniak.