Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 NEONÓWKA 31.01-22.02 2019
R E K L A M A

Trzy powiaty, jeden konkurs. NA GRANICY

› Aktualności› Wydarzenia 6 miesięcy temu    9.08.2018
Przemysław Góralczyk
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A

Konkurs plastyczny z okazji 100-tnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Zgłoszenia do 14 września!

Projekt "Na granicy" kierowany jest do artystów zamieszkałych lub pracujących w powiecie kaliskim, ostrowskim i pleszewskim. Celem projektu jest nawiązanie do setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości oraz granicy i jej możliwych geograficznych, historycznych, politycznych i symboliczno-kulturowych kontekstów, przy jednoczesnym otwarciu na indywidualne „twórcze światy” uczestników projektu. Jest to pierwszy pionierski krok w obszarze integracji środowisk twórczych, które pomimo dziesiątków lat ta nieistniejąca już granica nadal dzieli.

Prace nagrodzone w konkursie i zakwalifikowane do ekspozycji będą prezentowane na dwóch wystawach: w Galerii „Wieża Ciśnień” w Kaliszu, a następnie w Galerii 33 w Ostrowie Wielkopolskim.

Organizatorem konkursu i wystawy pokonkursowej „Na granicy” jest Ośrodek Kultury Plastycznej „Wieża Ciśnień”, ul. Górnośląska 66 a, 62-800 Kalisz, tel. (62) 766-43-40,mail: galeria@wiezacisnien.kalisz.pl

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie Ośrodek Kultury Plastycznej Wieża Ciśnień

R E K L A M A

 

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A