Piotr Hain
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Karol i Sandra jako pierwsi w tym roku wywalczyli punkty w SSMKarol i Sandra jako pierwsi w tym roku wywalczyli punkty w SSM fot. Patrycja Kruchowska-Wojcieszak

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Biegach Przełajowych, które odbyły się 9 marca w Poznaniu, zaowocowały trzema punktami naszych reprezentantów w Systemie Sportu Młodzieżowego.

Wywalczyli je Karol Domański, Sandra Kaczmarek i Arkadiusz Tuzimek. Karol, uczeń Szkoły Podstawowej w Broniszewicach, finiszował w biegu na 2000 metrów na piątym miejscu. Przy okazji zdobył srebrny medal w klasyfikacji mistrzostw województwa. Sandra, kształcąca się na co dzień w Szkole Podstawowej w Dobrzycy, ukończyła bieg na 2500 metrów młodziczek na trzynastej pozycji. Arek ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Pleszewie finiszował jako osiemnasty, ale ostatecznie został sklasyfikowany w biegu na 3000m na szesnastej pozycji. Punkty w SSM zdobywały czołowe szesnastki w poszczególnych startach. LKS OSiR Pleszew ponadto reprezentowalii: Paweł Marzyński (SP 3 Pleszew – 23 miejsce), Jagoda Grad (SP Koźminiec – 28), Hubert Urbański (SP Broniszewice – 21), Jakub Kubasik (SP Kowalew – 22) i Kacper Kubicki (SP Broniszewice – 23).

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.