Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AGoogle Projekt A1

Trzy punkty w przełajach

› Sport i rekreacja 6 miesięcy temu    9.03.2019
Piotr Hain
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Karol i Sandra jako pierwsi w tym roku wywalczyli punkty w SSMKarol i Sandra jako pierwsi w tym roku wywalczyli punkty w SSM fot. Patrycja Kruchowska-Wojcieszak

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Biegach Przełajowych, które odbyły się 9 marca w Poznaniu, zaowocowały trzema punktami naszych reprezentantów w Systemie Sportu Młodzieżowego.

Wywalczyli je Karol Domański, Sandra Kaczmarek i Arkadiusz Tuzimek. Karol, uczeń Szkoły Podstawowej w Broniszewicach, finiszował w biegu na 2000 metrów na piątym miejscu. Przy okazji zdobył srebrny medal w klasyfikacji mistrzostw województwa. Sandra, kształcąca się na co dzień w Szkole Podstawowej w Dobrzycy, ukończyła bieg na 2500 metrów młodziczek na trzynastej pozycji. Arek ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Pleszewie finiszował jako osiemnasty, ale ostatecznie został sklasyfikowany w biegu na 3000m na szesnastej pozycji. Punkty w SSM zdobywały czołowe szesnastki w poszczególnych startach. LKS OSiR Pleszew ponadto reprezentowalii: Paweł Marzyński (SP 3 Pleszew – 23 miejsce), Jagoda Grad (SP Koźminiec – 28), Hubert Urbański (SP Broniszewice – 21), Jakub Kubasik (SP Kowalew – 22) i Kacper Kubicki (SP Broniszewice – 23).

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!