Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Tursko/Bad Zwischenahn. Tańczyli, śpiewali i częstowali lokalnymi potrawami [FOTO]

› Aktualności 3 miesiące temu    9.05.2019
Ewa Andersz-Wanat
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A

Regionalny Zespół Pieśni i Tańca „Tursko” przebywał w gminie partnerskiej Bad Zwischenahn, gdzie promował regionalny folklor i kulturę taneczną.

Zespół uczestniczył w Räuchermarku, gdzie dał kilka koncertów, podczas których zaprezentował tańce i piosenki z okolic Turska oraz Południowej Wielkopolski. Prezentacjom tanecznym towarzyszyła sprzedaż produktów lokalnych przygotowanych przez Spółdzielnię Socjalną A/Z, a prowadzonych przez panie z kół gospodyń wiejskich z terenu gminy Gołuchów. W czasie wolnym uczestnicy wyjazdu zwiedzili Park Ogrodów, pływali statkiem po tamtejszym jeziorze, integrowali się z lokalną społecznością. Wizyta przedstawicieli gminy stanowiła jedno z wydarzeń towarzyszących obchodom "100-lecia miasta partnerskiego Bad Zwischenahn".

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!