Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 NEONÓWKA 31.01-22.02 2019
R E K L A M A

Tursko. Będzie nowy chodnik

› Aktualności 8 miesięcy temu    10.07.2018
Ewa Andersz-Wanat
komentarzy 5 ocen 0 / 0%
A A A

Powstanie ścieżka rowerowa w Tursku, jadąc od Jedlca, po lewej stronie. Będzie się ona łączyła z już istniejącym chodnikiem. - Przejęliśmy to zadanie od powiatu, aby mógł to wykonywać nasz zakład komunalny - wyjaśniał na sesji wójt gminy Gołuchów, Marek Zdunek.

R E K L A M A

Zadanie zostanie rozpoczęte jesienią. - Wcześniej się po prostu nie wyrobią, ale to dobrze, znaczy to, że mają dużo zleceń. Nasz zakład wykonuje takie prace taniej niż firmy z przetargów, wyspecjalizował się już układaniu kostki, także poczekamy, aż zwolnią im się terminy - dodał. 100.000 zł przekaże na budowę chodnika powiat i tyle samo gmina. - Być może wyjdzie taniej. Jakby co na bieżąco będziemy wprowadzać korekty - wyjaśniał włodarz. Chodnik będzie miał długość 765 metrów. Za inwestycję dziękował radny z Turska - Tomasz Karoń. - Po trzech latach intensywnego zabiegania doczekaliśmy się tej inwestycji w budżecie, za co dziękuję w imieniu mieszkańców - mówił rajca.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (9)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Grzegorz
8 miesięcy temu ocena: 80%  9
Karoń przynajmniej chodzi, pyta, zabiega i to jest półtora gościa. Co się działo wcześniej? Każdy wie. Tomek dzięki! Walcz dalej, masz nasze poparcie
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Eefgg
8 miesięcy temu ocena: 0%  8
Wttjicccbnyfv
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ mieszkaniec
8 miesięcy temu ocena: 38%  7
Tursko byłoby ładniejsze żeby nie ten Wawrzyniak jak wygląda teren na wprost szkoły i starego cmentarza A najlepszy widok kosmiczny z drogi pleszew - janków drzewa pousychane i smród od bydła i żółty nalot na domach od suszonej kukurydzy
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Zorientowany
8 miesięcy temu ocena: 69%  6
Brawo dla radnego z Turska - Pana Karonia!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mieszkaniec
8 miesięcy temu ocena: 50%  5
Mówimy teraz o kadencji pana Karonia i proszę o przykłady co ten pan dla Turska zrobił.? Oczywiście poza wywieszeniem tablicy informacyjnej w parku.
R E K L A M A
~ Elza
8 miesięcy temu ocena: 92%  4
Jasne, jasne.. za Szymoniaka to pewnie Tursko mlekiem i miodem opływalo. "Mieszkaniec" nie kompromituj się.
~ Piotr
8 miesięcy temu ocena: 78%  3
Pewnie. Bo żadnych inwestycji nie było. Otwórz oczy i się rozejrzyj Mieszkaniec . Hejtowanie to rzecz łatwa i powszechna. Szczególnie w dzisiejszej, tak powszechnej, PISowskiej narracji.
~ Mieszkaniec
8 miesięcy temu ocena: 23%  2
Mieszkam w Tursku i nie zauważyłem żadnych zmian za kadencji tego radnego. O tym chodniku mieszkańcy już dawno mówili, a to że teraz jest ta inwestycja robiona to już na pewno nie zaleta pana Karonia - no, ale przed wyborami dobrze się pokazać. Szkoda, że przez 4 lata pan Karoń nie istniał. Nawet życzenia świąteczne jak radny do parafii wysłał z opóźnieniem, pewnie liczył zyski z diet. Mam nadzieję, że na następną kadencję mieszkańcy wybiorą kogoś konkretnego z pomysłem i chęciami do działania - tak jak to jest np. w Jedlcu - tam widać, że coś się dzieje nie tylko przed wyborami.
~ Sołtys
8 miesięcy temu ocena: 100%  1
Idzie jesień niesie zmiany :-)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A