Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Tursko. Zabawy w Panią Wiosną [FOTO]

› Aktualności 10 miesięcy temu    31.03.2019
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Wiosna - to doskonały temat na organizację zajęć edukacyjnych dla dzieci - na temat budzącej się do życia przyrody. Przekonały się o tym przedszkolaki z publicznego przedszkola w Tursku.

Tamtejsza Filia Biblioteczna zorganizowała, bowiem dla nich zajęcia literacko-plastyczne, które poprowadziła pani bibliotekarka przebrana za Wiosnę. Podczas zajęć dzieci wzięły udział w rozmowie edukacyjnej na temat wiosny i jej pierwszych zwiastunów. Z zainteresowaniem wysłuchały też czytanej bajeczki o tematyce wiosennej oraz recytowały wierszyki, których nauczyły się z okazji nowej pory roku. Aby w pełni poczuć niezwykłą atmosferę i piękno wiosny, młodsze dzieci własnoręcznie pokolorowały krokusy, a starszaki wykleiły je bibułą. Zajęcia zakończyły się wspólnym tańcem dzieci z "Panią Wiosną".

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!