Turyści zamiast Koźmińca

Turyści zamiast Koźmińca - Zdjęcie główne

W rozgrywkach Dobrzyckiej Ligi Halowej Piłki Nożnej zadebiutowali Turyści. Słowo „ debiut” jest lekko naciągane, bo do tej pory ci sami piłkarze występowali pod szyldem Koźminiec.

W najciekawiej zapowiadającym się meczu Ekipa od Hipa pokonała 6:2 Karmin. Do przerwy było 3:2, ale w drugiej połowie „Hipki” perfekcyjnie zagrały w defensywie i wypunktowały wyżej notowanych w tabeli rywali. Albatrosy utrzymały status niepokonanych i przewodzą w tabeli z dorobkiem 32 punktów. Drugą lokatę zajmuje Galew-Trzebin (28 punktów). Po 25 punktów zgromadzili piłkarze z Karmina i Broniszewic. W sobotę, 26 stycznia zagrają: Bautom ze Strażą Pożarną (14:00), Absolwenci Kowalew z B.N.O.T. (15:00) FC Broniszewice z Karminem (16:00), Hatex z Galewem-Trzebin (17:00) i Turyści z Ekipą od Hipa (18:00).

LIGA DOBRZYCKA

Termin XIII – 19 stycznia 2019:

Straż Pożarna Pleszew – Galew-Trzebin 0:12

Gole: Patryk Antczak (4), Dawid Kapuściński (4), Kamil Kozal (2), Jacek Ratajczak, Mateusz Lewandowicz

Ekipa od Hipa – Karmin 6:2

Gole: Michał Kosiński (4), Dawid Włoch. Krystian Szymczak – Jakub Kucharzak, Przemysław Rychlik

Turyści – B.N.O.T. 6:4

Gole: Adam Potarzycki (3), Eliasz Lasociński, Marcin Panek, Michał Marcinek – Jacek Drygas (2), Sebastian Patalas, Dawid Orpel

Hatex – Absolwenci Kowalew 1:3

Gole: Robert Staszkiewicz – Marek Glapa, Eryk Mikuła, Tomasz Kujawa

Bautom – Albatrosy 2:4

Gole: Eliasz Michalski, Łukasz Cierniak – Dawid Olejniczak, Jan Czubak, Dominik Teodorczyk, Kamil Kaźmierczak

Ze względu na żałobę narodową odwołano XIV kolejkę Futsal Ligi Gołuchów.