Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 NEONÓWKA 31.01-22.02 2019
R E K L A M A

Tydzień obfitujący w biegi przełajowe

› Sport i rekreacja 11 miesięcy temu    15.04.2018
Piotr Hain
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Medaliści i czołowi biegacze mistrzostw w Solcu Wlkp.Medaliści i czołowi biegacze mistrzostw w Solcu Wlkp. fot. P. Kruchowska-Wojcieszak

Młodzież ze szkół pleszewskiego powiatu uczestniczyła w Mistrzostwach Wielkopolski LZS w Biegach Przełajowych. W ramach XIX Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej odbyły się ponadto w Dobrzycy przełajowe mistrzostwa powiatu.

R E K L A M A

W wojewódzkich mistrzostwach LZS przeprowadzonych w Solcu Wlkp. nasi uczniowie wywalczyli sześć medali, a kolejnych siedem osób stawało na sześciostopniowym podium. Złote medale zdobyli Dawid Juchacz (Gizałki) wśród chłopców z rocznika 2007, Zuzanna Szczepaniak (Gim. Kowalew) - w biegu dziewczyn z rocznika 2001-2002 i Filip Grad (I LO w Pleszewie) wśród biegaczy z tego samego rocznika. Na drugim stopniu podium stawali Sandra Kurkowiak (I LO w Pleszewie; bieg dziewczyn z rocznika 1999-2000) i Kacper Banaszak (Broniszewice; ur. 2003). Medalowy plon uzupełniła Nikola Błaszczyk (Gim. Dwujęzyczne w Pleszewie). Trzy dni wcześniej o powiatowy prymat rywalizowano w Parku Muzeum Ziemiaństwa w Dobrzycy. Do finału wojewódzkiego XIX WIMS kwalifikowały się najlepsze zespoły, a dodatkowo indywidualnie najlepsze trójki biegaczy. W załączeniu - galeria medalistów. Szczegóły - we wtorkowym "Życiu Pleszewa".

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (0)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarzbądź pierwszy!
  R E K L A M A
  R E K L A M A