Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Udało się! Będą dwie ważne inwestycje

› Gospodarka 11 miesięcy temu    21.09.2017
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A
W ramach prac w Grabie przebudowany zostanie wodociąg i położony zostanie asfalt na obecnej trasieW ramach prac w Grabie przebudowany zostanie wodociąg i położony zostanie asfalt na obecnej trasie fot. Jakub Nowak

Gmina Czermin. Niecałe 50 tys. zł kosztować będzie przebudowa części wodociągu w Grabie. Inwestycja związana jest także bezpośrednio z budową drogi dojazdowej do okolicznych domów.

 

R E K L A M A

Za drugim podejściem udało się rozstrzygnąć przetarg na przebudowę wodociągu w miejscowości Grab. Inwestycję realizować będzie lokalne przedsiębiorstwo z Wieczyna, które złożyło najtańszą ofertę - w sumie całość ma kosztować ok. 48,7 tys. zł.

- Chodzi o odcinek ok. 450 metrów, ta inwestycja jest o tyle ważna, że wiąże się także z budową nowej drogi w tym samym miejscu - rozstrzygnięcie w sprawie wodociągu było tu więc podstawowym elementem - tłumaczy wójt gminy Czermin, Sławomir Spychaj.

Jak przypomina, termin prac jest krótki, ponieważ na nowej drodze ma być położony asfalt. - Wszystko będzie oczywiście gotowe jeszcze w tym roku - zaznacza włodarz.

Wspomniane zmiany poprawią z pewnością komfort mieszkańców.

- Trasa przebiegnie do ostatnich zabudowań, po zmianach droga będzie asfaltowa, co na pewno będzie lepszym rozwiązaniem niż kamień - komentuje w rozmowie z „Życiem Pleszewa” także radna oraz sołtys z Grabu, Sylwana Szcześniak.

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (3)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ kosmos
11 miesięcy temu 3
"Ważne" i "poważne" to nie to samo.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jeden z wielu
11 miesięcy temu ocena: 82%  2
No no no. Naprawdę bardzo poważne inwestycje. Jedna z nich za prawie 50 tys. zł. Kosmos:)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mieszkaniec
8 miesięcy temu 1
Proponuję zobaczyć.
R E K L A M A