Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 LESZEK B

Uwaga kierowcy, utrudnienia na krajówce w stronę Jarocina

› Aktualności ponad rok temu    16.07.2018
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. www.fotolia.com

W Kotlinie, na drodze krajowej nr 11, rozpoczął się remont ponad dwukilometrowego odcinka nawierzchni. Osoby jadące z Pleszewa w stronę Jarocina muszą liczyć się więc z utrudnieniami.

 

Od 16 lipca uruchomiony został tutaj ruch wahadłowy - ze sterowaniem ręcznym - wprowadzono ponadto ograniczenie prędkości do 30 km/h. Zgodnie z założeniami Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad wszystko może potrwać do połowy września.

Cały remont ma pochłonąć w sumie ponad 3,5 mln złotych.

A my przypominamy, że informacji dotyczących aktualnej sytuacji na drogach zarządzanych przez GDDKiA udzielają całodobowo dyżurni Punktów Informacji Drogowej pod ogólnopolskim numerem 19 111 (w przypadku niektórych sieci komórkowych, konieczne jest poprzedzenie numeru 19 111 cyfrą 0) lub bezpośrednio PID w Poznaniu, tel.: 61 864 63 53.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Mieszkaniec
ponad rok temu ocena: 100%  1
Utrudnienia? Korek od kotlina do Piekarzewa, polecam omijać trasę przez kowalew, orpiszewek,
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji