› Sport i rekreacja› Piłka nożna 10 dni temu    8.09.2019
Piotr Hain
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Żaki Taczanów uległy 0:3 UKS-owi ŚremŻaki Taczanów uległy 0:3 UKS-owi Śrem fot. P. Hain

Z różnym skutkiem grały nasze zespoły w piłkarskich klasach A i B.

LKS GOŁUCHÓW – GROM MALANÓW 11:0

Podopieczni trenera Łukasza Hyżyka nie mieli litości dla outsidera grupy 3, który do Gołuchowa przyjechał w młodzieżowym składzie. Łupem bramkowym podzielili się Adrian Hajdasz (3), Piotr Kapałka (2), Maciej Mikołajczyk (2), Maciej Marcinkowski, Paweł Stempień, Patryk Kubczyk i Albert Wasielewski.

JASKINIOWIEC RAJSKO – PROSNA CHOCZ 3:2

Wyjazd do Nowego Karolewa nie przyniósł Prośnie sukcesu. Co prawda po trafieniach Jakuba Wilczyńskiego i krótko po przerwie Kacpra Wachowiaka (gol z rzutu wolnego) choczanie prowadzili 2:1, ale takiego wyniku nie zdołali utrzymać.

ŻAKI TACZANÓW – UKS ŚREM 0:3

Mecz w Taczanowie ustawiła bramka, zdobyta z rzutu wolnego przez Jakuba Szymanowskiego już w 5’ gry. Później śremianie mogli grać z kontrataku i po takich dwóch akcjach gole strzelił Dawid Hauk. Żaki miały swoje okazje na zdobycie bramek, ale skuteczność nie była ich mocną stroną.

CZARNI DOBRZYCA – KS GMINY BRODNICA MANIECZKI 0:0

Zespół z Manieczek zaprezentował się w Dobrzycy z dobrej strony, na szczęście defensywa Czarnych była czujna i przerywała akcje 20-25 metrów od swojej bramki. W sumie bardziej klarowne sytuacje mieli dobrzyczanie (Kamil Wikary i Michał Kosiński), ale remis nie krzywdzi żadnej ze stron.

GLADIATORZY PIERUSZYCE – ORŁY HUTA ŁUKOMSKA 1:1

Gladiatorzy wywalczyli w rozgrywkach pierwszy punkt, choć długo na niego się nie zanosiło. Po pierwszej połowie przegrywali z Orłami 0:1. Osiem minut przed końcem grający prezes, Tomasz Nowaczyk, przymierzył z 25 metrów i uratował remis.

BŁĘKITNI-SPARTA KOTLIN - LAS KUCZKÓW 0:9

Piłkarze Lasu Kuczków urządzili sobie ostre strzelanie na boisku w Magnuszewicach. Błękitnym-Sparcie Kotlin wbili dziewięć goli, nie tracąc ani jednego. W wysokiej wygranej być może pomogła czerwona kartka, jaką przy stanie 0:3 ukarany został za akcję ratunkową kotlinianin Miłosz Maciuszko (35’). Na listę strzelców wpisali się Piotr Maciejewski (3), Dominik Foterek (2), Karol Jachowicz (2) i Konrad Reimann. Jedna z bramek była samobójcza.

STAL II PLESZEW - KORONA CHEŁMCE 2:0

Rezerwy pleszewskiej Stali zagrały u siebie z niepokonaną dotąd Koroną Chełmce, odnosząc zwycięstwo 2:0. Zespół Andrzeja Latańskiego swoją dominację w pierwszej połowie udokumentował trafieniem Adama Jakubka. Po przerwie gol Wojciecha Kuznowicza zamknął widowisko.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.