› Sport i rekreacja› Piłka nożna 11 dni temu    12.09.2018
Piotr Hain
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Stal Pleszew - Ogniwo Łąkociny 4:1Stal Pleszew - Ogniwo Łąkociny 4:1 fot. P. Hain

Dwie nasze drużyny zagrały dzisiaj w meczach II rundy Pucharu Polski Kaliskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej.

Pleszewska Stal pokonała 4:1 Ogniwo Łąkociny. Do przerwy prowadzili rywale po strzale Jakuba Kłobuska. W drugiej połowie trener Łukasz Bandosz dokonał korekt w nieco rezerwowym składzie i stalowcy odwrócili losy potyczki, wbijając cztery gole (Jacek Pacyński – 2, Tomasz Kazur, Krzysztof Matuszak - z karnego). Za pucharową burtą znalazły się rezerwy LKS-u Gołuchów. Gołuchowianie pożegnali się z rozgrywkami w dobrym stylu, ulegając na własnym boisku faworyzowanej Pogoni Nowe Skalmierzyce 1:2. Honorowego gola wbił Maciej Marcinkowski. Mecz Victorii Skarszew z LKS-em Gołuchów został przełożony na 19 września.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.