Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AOrlen_A1

W Żegocinie będzie koncert kolęd i pastorałek

› Aktualności 5 miesięcy temu    7.01.2019
Redakcja
komentarzy 10 ocen 2 / 100%
A A A

Gmina Czermin. Żegocin. 13 stycznia w Żegocinie odbędzie się koncert kolęd i pastorałek.

 

13 stycznia - w niedzielę - o godz. 17.00 rozpocznie się koncert kolęd i pastorałek. Impreza odbędzie się w sali ośrodka kultury w Żegocinie.

W programie: koncert laureatów XX Festiwalu Kolęd i Pastorałek, recital Katarzyny Zawady, ogłoszenie wyników konkursu i wręcznie nagród oraz... tort jubileuszowy.

 

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (10)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Jacek
5 miesięcy temu ocena: 53%  10
Najprościej krytykować, typowo Polskie zachowanie. Samemu nic nie robić, ale do krytyki pierwszym. Nie podoba się to nikt Was nie zmusza do pójścia na Festiwal. I nic nikomu bokiem wychodzić nie będzie. Nie jestem mieszkańcem Żegocina ale tamtejszy Ośrodek Kultury to wzór dla naśladowania dla innych. I to głównie dzięki Zawadom i plucie jadem w ich kierunku tego nie zmieni. A do tego każdy mądry w internecie bo anonimowy, nawet nie stać Was by się imieniem podpisać.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jacek
5 miesięcy temu ocena: 40%  9
Enej i Pumba najpierw warto by było poznać realia funkcjonowania tego Ośrodka, głównie budżetu jakim dysponuje. W Gminie mamy jeszcze dwa Ośrodki w Czerminie i Broniszewicach, powiedzcie ile tam imprez się odbywa na takim poziomie jak w Żegocinie ?? I czy należy się wstydzić tego że w promuje się osobe z tej miejscowości ? Gdyby Katarzyna miała inne nazwisko było by lepiej ?? Chciałbym poznac te osoby które chciały wnieśc coś nowego czy współpracować i ich pomysły od razu były odrzucone. Pewnie chodzi o pomysł gry w tenisa dla młodzieży ?? No przyznam że pomysł rewelacyjny. Szkoda że nie szanuję się swoich i kładzie sie im kłody pod nogi. Możecie sobie pisać co chcecie ale to własnie dzięki Zawadom ten ośrodek funkcjonuje na takim a nie innym poziomie.
~ Enej
5 miesięcy temu ocena: 43%  8
Jacek, tu nie chodzi o zazdrość. Nie ma czego zazdrościć. Ale gdy tylko pojawi się hasło Żegocin, to zaraz musi pojawić się nazwisko Zawada. Dla mnie to przesada, gdyby w mojej miejscowości każde wydarzenie kulturalne wiązało się z Kowalskim czy Nowakiem też byłbym zniesmaczony. Fajnie,że Państwo Zawada działają na rzecz kultury, fajnie, że chce im się poświęcić swój czas i energię ale wybacz, nie sądzę, żeby jedyna zdolną Żegocinianką była Katarzyna.
~ Pumba
5 miesięcy temu ocena: 45%  7
Byli już tacy, którzy chcieli współpracować czy wnieść coś nowego do życia ośrodka ale nie mieli żadnej siły przebicia bo jedni wiedzą wszystko a innym nic do tego. To trochę bardziej złożona sprawa. Podobna kwestia z byłą radną, która miała związane ręce bo nie była w stanie nic zorganizować, bo w Żegocinie czy tego chcemy czy nie wszystko opiera się na ośrodku kultury.
~ No
5 miesięcy temu ocena: 58%  6
Bez panny Katarzyny to już nic w Żegocinie się nie może odbyć . Bokiem to już wychodzi.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Paloma
5 miesięcy temu ocena: 57%  5
Może i mogłoby się odbyć ale to przecież ryzyko, że zaistnieje ktoś inny i będzie konkurencją.
~ lp
5 miesięcy temu ocena: 55%  4
Zawadowie żądzą na całego i nic nie można powiedzieć
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ugh
5 miesięcy temu ocena: 50%  3
No racja Żegocińska monarchia dzieli i rządzi...
~ Hmb
5 miesięcy temu ocena: 55%  2
Po co znów nachalne pompowanie w postaci recitalu.....to powoli staje się nudne, w ogóle dziwne jest to, że pierwszy raz od niepamiętnych czasów nie odbył się sylwester w Żegocinie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Adama
5 miesięcy temu ocena: 44%  1
Pewnie temu że recitalu nie było hahaha