Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M Aosobus

Wakacyjny konkurs. Zbieraj kupony z gazety, powalcz o kasę

› Kultura i Rozrywka› Konkursy 3 miesiące temu    3.07.2019
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Wystartowaliśmy z naszym gazetowym, wakacyjnym konkursem. Do zdobycia są trzy nagrody pieniężne. Więc jeśli przydałoby ci się trochę kasy na życie, czy tzw. podreperowanie domowego budżetu – przyłącz się do zabawy, a może to właśnie do ciebie uśmiechnie się szczęście.

W puli wakacyjnego konkursu „Życia Pleszewa” są trzy nagrody pieniężne. Pierwsza – 500 zł, druga – 300 zł i trzecia – 200 zł. Co trzeba zrobić, żeby o nie powalczyć?

Zbieraj kupony

Zasady są proste - wystarczy, że przez dziewięć tygodni będziecie zbierać kupony z gazety – z numeracją od 1 do 9, które drukować będziemy na naszych łamach. Pierwszy – już naklejony na planszę – znajduje się w aktualnym numerze "Życia Pleszewa". Po zgromadzeniu kompletu – naklejcie wszystkie w kolejności od 1 do 9 na planszę. Do tego odpowiedzcie – oczywiście prawidłowo – na trzy pytania konkursowe – widnieją one również na wspomnianej planszy i dotyczą naszego sponsora nagród – czyli Banku Spółdzielczego w Dobrzycy. Szerszy materiał o placówce publikowaliśmy w poprzednim wydaniu „Życia”, ale dla utrwalenia wiadomości i ułatwienia wam zabawy przypominamy, że BS Dobrzyca działa przy ul. Nowej, zarządza nim  Grażyna Palczewska a nazwa placówki „Bank Spółdzielczy” działa 1959 roku.

Finał

Nasza zabawa potrwa do 27 sierpnia – wtedy wydrukujemy ostatni kupon z nr 9. Zaś wy macie czas na dopełnienie formalności – czyli na dostarczenie planszy z kuponami i odpowiedziami na wspomniane wcześniej pytania – do siedziby redakcji – do 30 sierpnia – do godz. 15.00. Spośród osób, które wezmą udział w konkursie wyłonionych zostanie trzech zwycięzców. To oni zgarną kasę. Wręczenie nagród zaplanowaliśmy w siedzibie sponsora – Banku Spółdzielczego w Dobrzycy. A więc nie przegapcie kolejnych wydań „Życia”. Powalczcie o kasę.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!