Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AWOZNY A1

Wąskotorówką po zakupy

ponad rok temu    5.09.2015
Justyna Napieraj
komentarzy 3 ocen 9 / 100%
A A A

Pleszewską „baną” już niedługo nie tylko pojedziemy z miasta do Kowalewa, ale również będziemy mogli wysiąść na pośrednich przystankach. Na razie na pewno będą dwa, ale myśli się o czterech.

To będzie zupełnie nowe oblicze, dobrze wszystkim znanej kolejki wąskotorowej. Już są czynione przygotowania, by można było z niej bezpiecznie wsiąść i wysiąść w okolicach Kauflandu w Pleszewie oraz przy placu zabaw, niedaleko nowego, rozbudowującego się osiedla, w Kowalewie. – Te dwie lokalizacje będą na sto procent, ale rozważamy jeszcze dwie dodatkowe: przy działkach, oraz w Kowalewie – Baranowie w okolicach krzyżówki – informuje Bartosz Moch ze Stowarzyszenia Kolejowych Przewozów Lokalnych w Zbiersku.

Więcej na ten temat w najbliższym wydaniu "Życia Pleszewa".

+ 9 głosów: 9 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (3)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ atrakcja
ponad rok temu 3
jako dziecko bawiłem się kolejką wąskotorową pamiętam do dzisiaj jak jechałem starym parowozem trasą turystyczną ta opisywana kolejka to atrakcja jak dla mnie turystyczna http://rithven.pl/...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ chłop
ponad rok temu ocena: 0%  2
A pan Bartosz Moch był trzeźwy jak to mówił? Bo tatuś na pewnonie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jan
ponad rok temu ocena: 100%  1
Może by tak wjechał do kaufa?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji