Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Wieczyn. Mieszkańcy posadzili lipy. I znów jest pięknie

› Aktualności 7 miesięcy temu    12.06.2018
Martyna Sobiejewska
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A
Tak wyglądały zniszczenia, które wyceniono w sumie na ok. 9 tys. zł.  Tak wyglądały zniszczenia, które wyceniono w sumie na ok. 9 tys. zł.  fot. arch. Facebook Wieczyn

Aleja lip przy drodze Wieczyn-Grab, zniszczona przez wandali w ubiegłym roku, o czym informowaliśmy na naszych łamach, została odtworzona. W ostatnich dniach mieszkańcy nasadzili 20 lip. W pracach uczestniczyli także rolnicy, mający swoje działki przy tym terenie.

R E K L A M A

 

Jest ładnie i mam nadzieję, że będziemy o nie wszyscy dbali – mówił w czasie sesji, wójt Czermina Sławomir Spychaj. O to, by nikt ponownie nie połamał drzewek zatroszczył się radny, Józef Libert. – Są tam jakieś kamery? – dopytywał. I odpowiedź niezwłocznie uzyskał. – Tak, mamy w tym miejscu monitoring, więc myślę, że nie będzie problemów. Z realizacji zadania cieszy się lokalna społeczność. – Dzięki temu nasza wieś pięknieje – komentuje krótko sołtyska wsi, Żaneta Krysińska.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Bolo
7 miesięcy temu ocena: 100%  2
Oby tylko nie przyszło znów żadnemu idiocie na myśl niszczyć tej alei.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ako
7 miesięcy temu 1
Dokładnie
R E K L A M A
R E K L A M A