Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M APIASECKI ROWERY

Wielki finał wakacyjnego konkursu! Wręczamy nagrody!

› Konkursy 6 miesięcy temu    11.09.2019
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
Laureatów naszego wakacyjnego konkursu wyłonił Adrian Pluciński – wiceprezes Banku Spółdzielczego w Dobrzycy, który był sponsorem nagród.  Laureatów naszego wakacyjnego konkursu wyłonił Adrian Pluciński – wiceprezes Banku Spółdzielczego w Dobrzycy, który był sponsorem nagród.

Dziś wielki finał konkursu wakacyjnego organizowanego przez „Życie Pleszewa” i Bank Spółdzielczy w Dobrzycy. W siedzibie naszego sponsora zwycięzcy zabawy odbiorą nagrody.

Przypomnijmy. Wystarczyło, że przez dziewięć tygodni zbierać kupony z gazety – z numeracją od 1 do 9, które drukowaliśmy na naszych łamach. Do tego należało odpowiedzieć – oczywiście prawidłowo – na trzy pytania konkursowe –dotyczące sponsora nagród – czyli Banku Spółdzielczego w Dobrzycy.

Nasza zabawa trwała do 27 sierpnia – wtedy wydrukowaliśmy ostatni kupon z nr 9. Spośród osób, które wzięły udział w konkursie wyłoniono, w drodze losowania trzech zwycięzców.

Główna nagroda w wysokości 500 zł trafiła do Beaty Matyjasik z Dobrzycy, 300 zł wygrała Katarzyna Woźniak z Galewa, natomiast 200 zł otrzyma Katarzyna Witman ze Starej Kaźmierki. Gratulujemy!

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Szerp
6 miesięcy temu 1
Kwota nagrody zwala z nóg...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji