Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 NEONÓWKA 31.01-22.02 2019
R E K L A M A

Wielkie emocje w Kuczkowie zakończone karnymi

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 8 miesięcy temu    30.06.2018
Piotr Hain
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
KS Kościelna Wieś wywalczył awans do A-klasyKS Kościelna Wieś wywalczył awans do A-klasy fot. P. Hain

Ponad 180 minut boiskowej walki nie wystarczyło do wyłonienia zwycięzcy barażu o awans do kaliskiej A-klasy. Potrzebny był konkurs rzutów karnych, w którym więcej szczęścia mieli gracze KS Kościelna Wieś.

R E K L A M A

Las Kuczków nie obronił dwubramkowej zaliczki, jaką wypracował sobie 24 czerwca w Kaliszu (3:1). Wówczas Dominik Foterek strzelił jedną z bramek, a przy innej asystował. W tym meczu zarobił jednak żółtą kartkę, która wyeliminowała go z rewanżowego pojedynku. Nie do końca udało się go zastąpić. Kuczkowianie za sprawą strzału Patryka Pery już w 6’ zdobyli gola i chyba zbyt szybko uwierzyli, że awans mają w kieszeni. Tomasz Wewiór jeszcze w pierwszej połowie doprowadził do wyrównania, a krótko po przerwie wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie. Zespół z Kościelnej Wsi miał optyczną przewagę, ale aż do 93' wynik się nie zmienił. Wówczas do wyrównania mógł doprowadzić Norbert Ceglarek, jednak piłkę na linii bramkowej odbił jeden z obrońców. Przyjezdni uruchomili kontratak, Dawid Garifow kopnął futbolówkę z 30 metrów, a ta ominęła wszystkich i ku rozpaczy kuczkowian wylądowała w siatce. W tej sytuacji do wyłonienia triumfatora konieczny był konkurs rzutów karnych. Gracze KS „jedenastki” wykonywali bezbłędnie, z kolei Marcin Kantecki wybronił jedno uderzenie i to Andrzej Śniak, trener Piotr Tomaszewski oraz ich ekipa cieszyli się z awansu. KS Kościelna Wieś w A-klasie!

 

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (0)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarzbądź pierwszy!
  R E K L A M A
  R E K L A M A