Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 LESZEK B

Wiktor Talar na podium

› Sport i rekreacja 6 miesięcy temu    3.02.2019
Piotr Hain
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Wiktor Talar na drugim stopniu podiumWiktor Talar na drugim stopniu podium fot. WZTS

Świetny start odnotował Wiktor Talar w rozegranym dzisiaj w Krzyżu Wielkopolskim III Grand Prix Juniorów i Juniorek w Tenisie Stołowym.

Zawodnik taczanowskich Żaków zajął w stawce 40 uczestników drugą pozycję. Pokonał kolejno Bartłomieja Komosińskiego (Pionier GOKiS Kleszczewo), Bartosza Kaźmierczaka (MKTS Opalenica), Jakuba Budzyńskiego (Almar Głębokie) i w pólfinale Miłosza Kukawkę (Gamaja Rogoźno). W finale uległ Arturowi Lemieszce (LZS Kuźnica Żelichowska). Zawodniczka Chrobrego Gizałki, Maja Majdecka, uplasowała się w gronie juniorek na siódmej pozycji, a jej klubowa koleżanka, Ewa Mazurek, zakończyła zawody na miejscach 13-14. Wczoraj przeprowadzono natomiast w Czempiniu III Grand Prix Wielkopolski Młodziczek i Młodzików w Tenisie Stołowym. Powiat pleszewski reprezentowały w zawodach trzy tenisistki stołowe Chrobrego Gizałki. Dominika Cieślak i Klaudia Słupska sklasyfikowane zostały na miejscach 17-20, a Natalia Kubiak – w przedziale miejsc 25-28.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!