Wiktor Talar na podium

Wiktor Talar na podium - Zdjęcie główne

Świetny start odnotował Wiktor Talar w rozegranym dzisiaj w Krzyżu Wielkopolskim III Grand Prix Juniorów i Juniorek w Tenisie Stołowym.

Zawodnik taczanowskich Żaków zajął w stawce 40 uczestników drugą pozycję. Pokonał kolejno Bartłomieja Komosińskiego (Pionier GOKiS Kleszczewo), Bartosza Kaźmierczaka (MKTS Opalenica), Jakuba Budzyńskiego (Almar Głębokie) i w pólfinale Miłosza Kukawkę (Gamaja Rogoźno). W finale uległ Arturowi Lemieszce (LZS Kuźnica Żelichowska). Zawodniczka Chrobrego Gizałki, Maja Majdecka, uplasowała się w gronie juniorek na siódmej pozycji, a jej klubowa koleżanka, Ewa Mazurek, zakończyła zawody na miejscach 13-14. Wczoraj przeprowadzono natomiast w Czempiniu III Grand Prix Wielkopolski Młodziczek i Młodzików w Tenisie Stołowym. Powiat pleszewski reprezentowały w zawodach trzy tenisistki stołowe Chrobrego Gizałki. Dominika Cieślak i Klaudia Słupska sklasyfikowane zostały na miejscach 17-20, a Natalia Kubiak – w przedziale miejsc 25-28.