Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Władze powiatu wyróżniły Okręgową Spółdzielnię Mleczarską Kowalew-Dobrzyca

› Aktualności 8 miesięcy temu    6.05.2018
Redakcja
komentarzy 4 ocen 0 / 0%
A A A

Powiat pleszewski. List gratulacyjny oraz kwiaty otrzymał podczas ostatniej sesji rady powiatu pleszewskiego prezes Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej Kowalew-Dobrzyca.

 

R E K L A M A

Miłe wyróżnienie to efekt niedawnych sukcesów firmy, która zdobyła m.in. tytuły „Złotego Hitu” czy „Top Produktu”. Pisaliśmy o tym na naszych łamach.

- Mamy taki zwyczaj, że wyróżniamy osoby i instytucje, które wyróżniają się na terenie powiatu pleszewskiego - promują go w skali Wielkopolski, kraju czy zagranicą - komentował przewodniczący rady Mirosław Kuberka wręczając - wraz ze starostą Maciejem Wasielewskim - specjalny dyplom oraz kwiaty.

Sam prezes zakładu nie ukrywał dumy z działalności firmy.

- „Złoty hit” otrzymaliśmy za rok 2017 - to nagroda za zdobywanie nowych rynków zbytu. U nas są to rynki krajowe na południu i zachodzie. Oprócz tego otrzymaliśmy certyfikat „Doceń polskie” za produkty masło ekstra oraz ser smażony kowalewski - wyliczał Andrzej Forycki.

I dodawał: W tym roku „Gazeta Biznesu” odznaczyła nas ponadto tytułem „Dobra Marka”. Polecam nasze produkty!

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (4)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ stach67
  8 miesięcy temu 4
  Pensje dla pracowników -najniższa krajowa -wspaniały bodziec do pracy.Prezes i ta cała Rada Mleczarni za chwile zgasi światło i będzie''game over''
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ ano
  8 miesięcy temu ocena: 100%  3
  maslo kowalewskie jest najlepsze bardzo smaczne ale rzeczywiscie drogie szkoda za zarzad mleczarni nie dba jeszcze o pracownikow a produkty z mleczarni sa dostepne tylko w naszym rejonie w okolicach Poznania czy Lodzi masla z naszej mleczarni nie ma
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ pleszewianin
  8 miesięcy temu ocena: 100%  2
  Rzeczywiście jest się czym chwalić..... Rolnicy masowo odchodzą z mleczarni, gdzie indziej dostają za mleko więcej. Atmosfera w mleczarni tragiczna, pensje z resztą też. Sklep na Poznańskiej - dramat - wizytówka po byku. Masło jest najlepsze ale już smażony to SAMA CHEMIA Gratulacje!!!!
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ gospocha
  8 miesięcy temu ocena: 100%  1
  Rzeczywiście, masło kowalewskie jest najsmaczniejsze ze wszystkich maseł, ale cena już absolutnie nie, zdecydowane za wysoka !
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  R E K L A M A
  R E K L A M A