Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AOrlen_A1

WOŚP 2019 w Pleszewie. Zobacz, co się będzie działo

› Aktualności 5 miesięcy temu    9.01.2019
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Pleszew. WOŚP 2019 w Pleszewie. W tym roku w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Pleszewie zaplanowano wiele wydarzeń. Zobacz, co się będzie działo.

 

Pleszewskie granie rozpocznie się już w sobotę 12 stycznia. Od 9.00 do 13.00 w sali gimnastycznej ZSP nr 1 w Pleszewie odbędzie się II Mecz Wielkich Serc - Sztab ZHP Związek Drużyn Pleszew kontra Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie.

Czytaj także: Zagrają również w Gizałkach

W niedzielę z kolei kwesta na ulicach wystartuje o 9.00 i potrwa do 20.00. Na 12.00 zaplanowano IV Pleszewski Bieg "Policz się z Cukrzycą" oraz morsowanie na pleszewskich Plantach. Poza tym atrakcji będzie więcej - można zobaczyć je na plakacie, który prezentujemy poniżej. O 20.00 zaplanowano Światełko Do Nieba - na boisku przy ZSP nr 2 w Pleszewie

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Ktoś
5 miesięcy temu ocena: 100%  2
Trzeba wspomóc jak najbardziej.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Wolontariusz
5 miesięcy temu ocena: 0%  1
Nie będzie światełka do nieba
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji