Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Wspólna Europa w Gizałkach

› Aktualności› Wydarzenia 11 miesięcy temu    16.06.2017
Przemysław Góralczyk
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A

10.000 euro. Taką kwotą dofinansowany został projekt „Europa w oczach obywateli”.

Projekt realizowany będzie w gminie Gizałki. Jest to program Unii Europejskiej wspierający organizacje pozarządowe i samorządy, działające w obszarze społeczeństwa obywatelskiego oraz kultury i edukacji, w realizacji projektów związanych z tematyką obywatelstwa europejskiego. Jego celem jest promowanie możliwości społecznego i międzykulturowego zaangażowania się w działalność na rzecz Europy poprzez debaty, dyskusje i kontakty obywateli różnych państw z Europy.

Zaplanowano wiele debat i dyskusji, a także konferencję „Europa w moich oczach”. W jej trakcie ogłoszone zostaną wyniki konkursu dla młodzieży gimnazjalnej, która pisała prace pod takim samym tytułem. Nie zabraknie również uroczystych momentów. - Będzie reaktywowanie umów partnerskich z okazji jubileuszu partnerstwa gmin: Gizałki-Apen (20 lat współpracy) oraz Anor-Gizałki-Momignies (10 lat trójstronnej współpracy) – informuje wicewójt Gizałek Anna Glapa. I dodaje, że przedstawiciele gmin partnerskich uczestniczyć będą również w Festynie Nocy Świętojańskiej i Dniach Zjednoczonej Europy.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ STAR
11 miesięcy temu ocena: 100%  2
ANALITYCY KSIEGI APOKALIPSY MOWIA ZE EU TO WIELKA NIERZĄDNICA ...I MUSI UPASC ... TO CO SIE OSTATNIO DZIEJE WSKAZUJE , ZE BEDZIE TO NIEBAWEM...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ PISPOjednozło
11 miesięcy temu ocena: 100%  1
Ten Eurokołchoz nie wytrzyma już długo. Całe szczęście !
R E K L A M A