Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1-RENAULT grudzień 10-16
R E K L A M A

Wybieramy „Pleszewianina Roku 2017”

› Aktualności› Wydarzenia 11 miesięcy temu    12.01.2018
Piotr Budnik
komentarzy 4 ocen 0 / 0%
A A A

Ściśli finaliści wyłonieni, teraz przyszedł czas na ostateczne decyzje. Wysyłając smsy możecie już głosować na kandydatów, którzy pretendują do tytułu „Pleszewianin Roku 2017”. Listę wszystkich osób i organizacji prezentujemy poniżej. Koszt wysłania jednego smsa to 2,46 zł z vat. W treści smsa prosimy nie wpisywać swoich danych. Regulamin dostępny jest na stronie zpleszewa.pl. Przypomnijmy: ostateczne ogłoszenie wyników i wręczenie tytułu „Pleszewianin Roku 2017” odbędzie się pod koniec stycznia w kinie - podczas spotkania noworocznego. Poznamy wówczas także Biznesmena Roku – tytuł ten nadaje Pleszewska Izba Gospodarcza, Rolnika-Ogrodnika Roku - przyznawanego przez Powiatową Izbę Rolniczą w Pleszewie oraz Rzemieślnika Roku, którego wybiera Cech Rzemiosł Różnych w Pleszewie. (red)
 >> GALERIA KANDYDATÓW - KLIKNIJ TU <<

R E K L A M A

>> GALERIA KANDYDATÓW - KLIKNIJ TU <<

 

REGULAMIN GŁOSOWANIA SMS NA PLESZEWIANINA ROKU 2017

I. ORGANIZATOR:
Podmiotem urządzającym głosowanie zwanym dalej „Organizatorem” jest Południowa Oficyna Wydawnicza Sp. z o.o. z siedzibą w Jarocinie, ul. Kasprzaka 1 a, 63-200 Jarocin, NIP 617-19-79-904, KRS nr 0000053718 w Sądzie Rejonowym
w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy, wysokość kapitału zakładowego 3.360.000 zł.

II. ZASADY OGÓLNE
- w konkursie biorą udział kandydaci zgłoszeni do tytułu Pleszewianin Roku 2017 i zaakceptowani przez kapitułę,
- każdy zgłoszony otrzyma nr sms, pod który będzie można wysłać określoną treść i zagłosować na konkretnego kandydata, celem głosowania jest wyłonienie lidera rankingu,
- osoba z największą liczbą głosów otrzyma najwyższą punktację - 10, a pozostałe o jeden mniej, w zależności od miejsca, jakie zajmą w rankingu sms-owym.
- konkurs zostanie ogłoszony w "Życiu Pleszewa" oraz na portalu zpleszewa.pl
- głosowanie rozpoczyna się w dniu 9 stycznia 2018 roku o godz. 6.00 i kończy w dniu 24 stycznia 2018 roku o godz. 12.00.

III. NAGRODY
Nagrodą, po zsumowaniu głosów czytelników oraz kapituły, jest tytuł Pleszewianina Roku 2017.

IV. DANE OSOBOWE
Uczestnicy głosowania poprzez zgłoszenie udziału w głosowaniu automatycznie wyrażają zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie danych osobowych uzyskanych
w związku z organizacją i przeprowadzeniem głosowania przez organizatora. Uczestnikom przysługuje prawo wglądu do informacji dotyczących danych osobowych, prawo do składania wniosku do organizatora o ich poprawienie oraz prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych.
Wzięcie udziału w głosowaniu jest równoznaczne:
- z akceptacją regulaminu,
- ze zobowiązaniem się do przestrzegania zasad określonych w regulaminie.

V. GŁOSOWANIE CZYTELNIKÓW ŻYCIA PLESZEWA

Głosowanie odbywa się poprzez wysyłanie smsów w treści wpisując podany w gazecie kod odpowiadający kandydatom. Koszt smsa wynosi 2,46 zł z vat.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (4)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ anty
  11 miesięcy temu ocena: 50%  4
  no właśnie pisałem o tym ale komentarz jest usunięty nikogo nie znam z tej listy jedynie słszałem/czytałem o tej dziewczynie która pomagała a afryce no i znajome jakieś nazwiako stefaniak ale mi się wydawało że to jakiś dyr ze szpitala ale teraz okazuje się że chyba to ktoś inny, no takich mamy ludzi jak całe miasto i cały powiat nie wyobrażam sobie wysłać sms za te pieniądze już wolałbym na jakieś schronisko dla zwierząt podarować
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Ple
  11 miesięcy temu ocena: 50%  3
  Masz rację. Ja z tej "10" znam z działalności pana Ireneusza Stefaniaka To bardzo szlachetny człowiek. Godna polecenia jest również pani Katarzyna Zięciak, która pracowała charytatywnie w Zambii. Tylko te dwie osoby są właściwymi kandydatami do wyróżnienia. Poza tym idzie zauważyć, że lista kandydatów na Pleszewianina Roku się wyczerpała i plebiscyt stracił sens, A ten wybór za opłatą to już jest totalny skandal.
  ~ Stasiu
  11 miesięcy temu ocena: 100%  2
  A co to jest, -plebiscyt za pieniądze ? Kto da więcej, ten wygra ? ! Czyście wy - organizatorzy tego badziewowego plebiscytu powariowali ? Dziwię się osobom, które się dają wybierać.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ twitter
  11 miesięcy temu ocena: 100%  1
  Widzę, że "łapanka" Pleszewiania Roku zakończyła się. Teraz trwa selekcja - na kogo wypadnie termu łapa bęc.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  R E K L A M A
  R E K L A M A