Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

XXII Halowy Turniej Piłki Nożnej „Ferie z Życiem”

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 5 miesięcy temu    4.12.2018
Piotr Hain
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Ferie zimowe w województwie wielkopolskim rozpoczną się w tym roku szkolnym wyjątkowo wcześnie, bo już 13 stycznia, a w związku z tym coraz bliżej do kolejnych zawodów „Ferie z Życiem”.

R E K L A M A

Uczniowie z klas IV-VI szkół podstawowych rywalizować będą w Hali Sportowej w Pleszewie w dniach 15-16 stycznia, a stawką będzie puchar burmistrza. Tydzień później, w dniach 22-23 stycznia, o puchar starosty pleszewskiego rywalizować będą gimnazjaliści i uczniowie z klas VII-VIII szkół podstawowych. Organizatorami przedsięwzięcia są „Życie Pleszewa” i Spółka Sport Pleszew. Zgłoszenia do turnieju przyjmuje Piotr Hain za pośrednictwem poczty e-mail (p.hain@zycie-pleszewa.pl) lub drogą sms-ową (kom. 694-157-616). Termin zgłoszeń upływa 27 grudnia. Nazajutrz w siedzibie Spółki Sport Pleszew dojdzie do losowania turniejowych grup. Mistrzowskich tytułów bronić będą zespoły z pleszewskiej „Trójki” (klasy IV-VI) oraz z Gołuchowa.
 

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

Cisza wyborcza. Możliwość komentowania została wstrzymana.
R E K L A M A
R E K L A M A