Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AOrlen_A1

Zagrają również w Gizałkach!

› Aktualności› Wydarzenia 5 miesięcy temu    11.01.2019
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

XXVII FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY W GIZAŁKACH

Podczas XXVII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gizałkach pracować będzie sztab przy Gminnym Centrum Kultury. Od godz. 7.00 do 13.00 dwudziestu ośmiu wolontariuszy ze Szkoły Podstawowej w Białobłotach oraz ze Szkoły Podstawowej w Tomicach zbierać będą pieniądze przed kościołami w Szymanowicach, Świerczynie, Lisewie, Czerminie, Żegocinie, Lubini Małej, Wieczynie, Broniszewicach i Strzydzewie.

Z kolei o godz. 16.00 w sali GCK w Tomicach rozpocznie się koncert kolęd w wykonaniu zespołu wokalnego „Maki i Chabry” działającego przy Gminnym Centrum Kultury w Gizałkach. Później na scenie zaprezentują się dzieci z Przedszkola Publicznego „Smerfy” w Nowej Wsi z przedstawieniem "Magia Świąt". O godz. 17.00 zaplanowano "Plejadę gwiazd gizalskich", czyli występ laureatów konkursów muzycznych organizowanych przez Gminne Centrum Kultury w Gizałkach w 2018 roku, a o 18.00 - rozdanie nagród za udział w konkursie „Na najładniejszą kartę, szopkę i stroik bożonarodzeniowy”.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!