Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M Aklak
R E K L A M A

Zagrają w wojewódzkim finale!

› Sport i rekreacja 10 miesięcy temu    29.11.2017
Piotr Hain
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Uczestniczki rejonowego finału Igrzysk Dzieci w unihokejuUczestniczki rejonowego finału Igrzysk Dzieci w unihokeju

Dziewczyny z Żegocina nie mają sali sportowej, ćwiczą zazwyczaj na szkolnym korytarzu, ale mają sportowy talent i wielkie serducho do walki. W poniedziałek, 27 listopada, zwyciężyły w Gorzycach Wielkich w rejonowym finale Igrzysk Dzieci w Unihokeju i w nagrodę wystąpią w wojewódzkim finale.

R E K L A M A

W drodze po triumf pokonały kolejno rówieśniczki z SP w Chwaliszewie (2:1), SP w Gorzycach Wielkich (1:0), SP w Słupi (2:0 w karnych, przy remisie 2:2) i w finale 2:1 SP w Raszkowie. Julia Jankowiak wybrana została najlepszą bramkarką turnieju. W mistrzowskiej drużynie ponadto wystąpiły: Oliwia Krysińska, Michalina Palak, Wiktoria Rogacka, Nikola Tworowska, Honorata Ciesielska, Nadia Sobczak, Martyna Mikołajczak, Patrycja Gauza i Amelia Rogacka. Zawodniczkami zaopiekowali się Waldemar Filipiak i Marek Jezierski.

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A