› Sport i rekreacja 17 dni temu    29.11.2017
Piotr Hain
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Uczestniczki rejonowego finału Igrzysk Dzieci w unihokejuUczestniczki rejonowego finału Igrzysk Dzieci w unihokeju

Dziewczyny z Żegocina nie mają sali sportowej, ćwiczą zazwyczaj na szkolnym korytarzu, ale mają sportowy talent i wielkie serducho do walki. W poniedziałek, 27 listopada, zwyciężyły w Gorzycach Wielkich w rejonowym finale Igrzysk Dzieci w Unihokeju i w nagrodę wystąpią w wojewódzkim finale.

W drodze po triumf pokonały kolejno rówieśniczki z SP w Chwaliszewie (2:1), SP w Gorzycach Wielkich (1:0), SP w Słupi (2:0 w karnych, przy remisie 2:2) i w finale 2:1 SP w Raszkowie. Julia Jankowiak wybrana została najlepszą bramkarką turnieju. W mistrzowskiej drużynie ponadto wystąpiły: Oliwia Krysińska, Michalina Palak, Wiktoria Rogacka, Nikola Tworowska, Honorata Ciesielska, Nadia Sobczak, Martyna Mikołajczak, Patrycja Gauza i Amelia Rogacka. Zawodniczkami zaopiekowali się Waldemar Filipiak i Marek Jezierski.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.