Zainaugurowali rundę rewanżową

Zainaugurowali rundę rewanżową - Zdjęcie główne

Uczestnicy halowych lig w Gołuchowie i Dobrzycy powrócili na boiska po świąteczno-noworocznej przerwie, inaugurując rewanżowe rundy spotkań.

Już pierwszy mecz Futsal Ligi Gołuchów przyniósł wielkie emocje. Ekipa Żubra miała wynik pod kontrolą, prowadząc z Myjnią pod Brzozą 4:2. Wiceliderzy w przeciągu jednej minuty wbili jednak dwie bramki i pojedynek zakończył się w sumie sprawiedliwym remisem. Z takiego obrotu sprawy ucieszyli się piłkarze Tilgnera, którzy po wygranej 9:1 nad Hondą Suzuki zwiększyli przewagę nad Myjnią do sześciu punktów. W najbliższą sobotę dojdzie do bezpośredniej konfrontacji obu zespołów. Pozostałe mecze X kolejki: Oldboys Gołuchów - LZS Tursko 1:10, Bloki - Rysbud Amatorzy 7:3, LZS Jedlec - CX-80 5:5, W Dobrzycy najciekawiej zapowiadała się konfrontacja wicelidera z trzecim zespołem w tabeli. Królewscy przez większość meczu prowadzili z Albatrosami, ale na finiszu lepsi byli gracze z Bud, wygrywając 6:5. Drugiej z rzędu porażki doznała liderująca Ekipa od Hipa, tym razem ulegając 3:6 drużynie Auto Studio. Pozostałe mecze: Broniszewice - Edbet 8:2, Zibex - Roma 18:7, Karmin - Galew/Trzebin 2:7, Wyniki wszystkich spotkań wraz ze strzelcami bramek i aktualnymi tabelami opublikujemy we wtorkowym "Życiu Pleszewa".