Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 NEONÓWKA 31.01-22.02 2019
R E K L A M A

Żbiki. Kierowcy jadą za szybko?

ponad rok temu    13.02.2018
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. fotolia.com

Gmina Czermin. Przy skrzyżowaniu w Żbikach - gdzie niedawno była robiona droga - jest ograniczenie 50 km/h. – Tymczasem auta jadą tam znacznie szybciej – alarmuje jeden z naszych czytelników.

R E K L A M A

 

Zaniepokojony czytelnik, martwi się głównie o najmłodszych mieszkańców wsi. – Jest tam przystanek i chodzą tamtędy dzieci – tłumaczy. Sołtys wsi ma inne zdanie. - Rzadko zdarzają się sytuacje, że auta rozwijają duże prędkości – twierdzi Henryk Serbiak. I kontynuuje. – Co prawda jest tam przystanek, ale jest też oznakowane przejście dla pieszych. Uważam, że to miejsce jest wystarczająco zabezpieczone. Policja też, jak się dowiedzieliśmy, w ostatnich tygodniach nie odnotowała w miejscowości Żbiki przekroczenia prędkości.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ aaa
ponad rok temu 1
A czytelnik radar ma w oczach ze wie ile kto jedzie???
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A