Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 NEONÓWKA 31.01-22.02 2019
R E K L A M A

Żbiki – znaki są, ale pasów nie ma

› Aktualności 8 miesięcy temu    29.06.2018
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Gmina Czermin. Żbiki. Co dalej z przejściem dla pieszych? - Postawiono znaki, ale pasy do dzisiaj nie są namalowane - mówi sołtys.

 

R E K L A M A

Sołtys Żbik Henryk Serbiak pilnuje, by w jego miejscowości wszystko było tak, jak należy. A że jest jednocześnie radnym gminnym, na sesjach w Czerminie od razu zgłasza swoje uwagi. I tak ostatnio przypomniał, że na drodze we wsi miało powstać przejście dla pieszych, aby zapewnić bezpieczeństwo - szczególnie najmłodszym. – Postawiono znaki, ale pasy do dzisiaj nie są namalowane – dziwił się.

Co na to zarządca drogi? Sprawdziliśmy. I okazuje się, że pasy będą - i to już w lipcu. Takie zapewnienie złożyła nam szefowa Zarządu Dróg Powiatowych Halina Meller. – Do tej pory były odnawiane linie na trasach Pleszew-Dobrzyca i Pleszew-Grab oraz przejścia dla pieszych m.in. w Pleszewie – tłumaczy.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A