Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ASzkoła marszew a1 podstrona
R E K L A M AB1 NEONÓWKA 31.01-22.02 2019
R E K L A M A

Zespół z "Jaka to melodia?" na dożynkach w Gołuchowie

› Aktualności ponad rok temu    10.02.2018
Ewa Andersz-Wanat
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Yaka Band - zdjęcie ze strony zespołuYaka Band - zdjęcie ze strony zespołu

Gdzie odbędą się dożynki gminne Gołuchowa - zastanawiano się na komisji promocji. Dyrektor GCK "Zamek", Patrycja Walerowicz-Wojtkowiak informowała, że brana jest pod uwagę nowa wiata na terenie OKL-u. - Jest wstępna zgoda dyrektora, ale zaczynamy się zastanawiać, czy nie wrócić z dożynkami na GOTiS? - mówiła.

R E K L A M A

Jedno jest pewne. W tym roku gospodarzami święta plonów będą wsie: Krzywosądów, Żychlin i Karsy. Część obrzędową zaprezentuje zespół "Żychlinioki". Wystąpi także orkiestra dęta z Kościelnej Wsi. - Zaczęliśmy się już rozglądać za "gwiazdą" dożynek. (...) Padały różne pomysły, ostatecznie stanęło na zaproszeniu zespołu "Yaka Band", grupy, która występuje w programie "Jaka to melodia?". Ciężko było dograć termin, ale udało się podpisać umowę - opowiadała Patrycja Walerowicz-Wojtkowiak.

Wymagania techniczne grupy są dość duże i dlatego zaczęto się zastanawiać, czy wiata w OKL-u spełni te wymogi. - Musielibyśmy dostawić tam jeszcze pół sceny i dodatkową konstrukcję na nagłośnienie. A proszę mi wierzyć, łatwiej działać na swoim terenie, niż troszkę po omacku na innym. Dlatego tutaj wciąż się zastanawiamy - wyjaśniła dyrektorka.

CZYTAJ TAKŻE:

KOŚCIELNA WIEŚ. "NIE ODDAMY ANI METRA KWADRATOWEGO". KLIK!

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A