Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

ZOSTAŃ DAWCĄ SZPIKU. Pokonaj białaczkę - 20 i 21 maja

› Aktualności ponad rok temu    19.05.2017
Anetta Przespolewska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Tym razem w Kaliszu i Blizanowie będzie można zarejestrować się jako potencjalny dawca szpiku.Na pomoc czekają: 14-letnia Ola i 58-letnia Justyna.

R E K L A M A

Przypomnijmy, że w poprzednich latach takie akcje odbywały się w naszym powiecie: Choczu, Pleszewie, Gołuchowie i Czerminie oraz w Dobrzycy. Wówczas do Bazy Dawców Komórek Macierzystych trawiło około 400 osób. Jeśli teraz zdecydowałeś się na to, żeby pomóc chorym na białaczkę, przyjedź do Kalisza i się zarejestruj. Wolontariusze przeprowadzą wstępny wywiad medyczny. Później należy pobrać wymaz z błony śluzowej z wewnętrznej strony policzka oraz wypełnić formularz rejestracyjny. Ważne, żeby w tym dniu mieć przy sobie dowód osobisty lub inny dokument z numerem PESEL.

Akcja odbędzie się 20 i 21 maja w Kaliszu w czterech miejscach: na Głównym Rynku, w Galerii „Tęcza”, ul. 3 Maja w Kaliszu, w Galerii „Amber”, ul. Górnośląska 82, Galeria Kalisz, Poznańska 121-131 oraz w Blizanowie w sali Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej.

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A