Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M APIASECKI ROWERY

Zostań Dziewczyną Lata! Zgłoś się już dziś, nagrody czekają!

› Konkursy ponad rok temu    20.07.2016
Justyna Napieraj
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Każda z Was może ubiegać się o tytuł „Dziewczyny Lata 2016”, wygrać atrakcyjne nagrody oraz pojawić się na kalendarzu „Życia Pleszewa” na rok 2017. Wystarczy tylko zgłosić się do naszego konkursu i zebrać jak najwięcej punktów w głosowaniu czytelników i internautów.

Uważasz, że Twoja siostra, przyjaciółka, znajoma powinna zostać „Dziewczyną Lata 2016”, ale nie ma odwagi zgłosić się do konkursu? Nic straconego! Zgłoś do nas jej kandydaturę i jeśli wyrazi zgodę, znajdzie się w gronie naszych kandydatek do tytułu.

Do wygrania są atrakcyjne nagrody: 

I MIEJSCE

- profesjonalna sesja zdjęciowa wraz ze zdjęciem na kalendarz "Życia Pleszewa" 2017, wykonana w plenerze przez atelier „Fotografia Natalia Filipiak” z makijażem ufundowanym przez „Make up Nadia” oraz stylizacjami od „Created by Joanna Wojciechowska”. Jedna z kreacji będzie również nagrodą dla zwyciężczyni – wartości 400 zł

- karnet miesięczny na zumbę

- zestaw upominków wartości 100 zł

II MIEJSCE

- talon do fryzjera - cięcie z modelowaniem Studio Fryzur Dorota Świątek – wartości 50 zł

- talon na kolację dla dwóch osób w restauracji „Frascati” – wartości 100 zł

- zestaw upominków – wartości 100 zł

- karnet miesięczny na zumbę

III MIEJSCE

- talon do Salon Kosmetycznego „Daria” (manicure hybrydowy  paznokci) – wartości 40 zł

- talon na zakupy Fashion Street ul. Kaliska – wartości 50 zł

- zestaw upominków – wartości 100 zł

- karnet miesięczny na zumbę


Zasady konkursu

Od 20 do 31 lipca 2016 roku czekamy na Wasze zgłoszenia. Wystarczy wysłać 3 swoje zdjęcia, imię i nazwisko na redakcja@zycie-pleszewa.pl, a my wybierzemy jedno z nich i opublikujemy na stronie www.zpleszewapl. Jeśli ktoś chciałby zgłosić kandydatkę, może to zrobić, pod warunkiem uzyskania jej zgody. 

Nie masz zdjęć, którymi chciałabyś się pochwalić? To nie problem, możemy Ci je zrobić. Wystarczy przyjść do siedziby „Życia Pleszewa” przy ul. Kaliskiej 24 w Pleszewie.

Od 1 sierpnia, godz. 16.00 do 31 sierpnia  godz. 12.00 potrwa głosowanie na „Dziewczynę Lata 2016”, a będzie się ono odbywało w dwóch wariantach: poprzez wysyłanie SMS-ów oraz poprzez wysłanie lub przyniesienie kuponów znajdujących się papierowym wydaniu „Życiu Pleszewa”. Szczegóły odnośnie głosowania podamy wkrótce. Plebiscyt odbędzie się na obszarze powiatu pleszewskiego. 

UWAGA! W konkursie mogą brać udział dziewczęta od 16. roku życia (w przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda opiekuna prawnego na udział w plebiscycie).

Przeczytaj regulamin konkursu. (Dokument pobierze się automatycznie)

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.