Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Zwiększą pulę dla strażaków, bo ci ….

› Aktualności 10 miesięcy temu    8.10.2017
Redakcja
komentarzy 1 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. fotolia.com

O 14 tys. zł Gołuchów zwiększył tegoroczne wydatki na ekwiwalent dla strażaków z OSP. Bo ci interewniuja coraz częściej. Mieli sporo roboty zwłaszcza podczas sierpniowej nawałnicy. Dlatego też radni byli jednomyslni i zaakceptowali większą pulę dla ochotników.

R E K L A M A

 

– Stażacy są niemal codziennie na akcjach, nie wykluczam więc, że trzeba będzie później jeszcze więcej dołożyć – mówił wprost włodarz Gołuchowa, Marek Zdunek.

 

Jak zaznaczał z kolei skarbnik gminy Zdzisław Gorzeliński, dodatkowe pieniądze przeznaczone zostaną nie tylko na ekwiwalent, ale także na konieczny zakup materiałów, które zużywają się podczas akcji.
 

R E K L A M A
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ suweren
10 miesięcy temu ocena: 83%  1
Stawka godzinowa ekwiwalentu powinna być co najmniej na poziomie najniższej stawki godzinowej a nie poniżej jej. Aż prosi się aby włodarze gmin w naszym powiecie szybko to naprawili. Szacunek dla strażaków biorących udział w akcjach ratowniczych.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A