Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Zwłoki znalezione w zbiorniku wodnym we Francji to zaginiony Mateusz spod Blizanowa...

› Aktualności ponad rok temu    17.05.2017
Ewa Andersz-Wanat
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Szymon zmarł od ciosu nożem fot. varmatin.com/Dominique Leriche

Mateusz K. z gminy Blizanów zaginął 20 marca we Francji. Wcześniej policja znalazła w pokoju zwkłoki jego kolegi Szymona, z ktorym mieszkał. Razem wyjechali do pracy. Szymon zginął od pchnięcia nożem. Jakiś czas później w zbiorniku wodnym w La Seyne sur Mer we Francji znaleziono ciało. Dziś już wiadomo, że to poszukiwany Mateusz....

R E K L A M A

Potwierdziły to wyniki badań DNA. Tej samej nocy, gdy zniknął Mateusz, zamordowany został kolega chłopaka, z którym ten wyjechał za granicę do pracy. Razem mieszkali. Czy obie te sprawy mają ze sobą związek? Śledczy nadal milczą. Szymon zginął na miejscu, a Mateusz K. zniknął. Zostawił dokumenty i telefon komórkowy. Kilka dni później, 29 marca, ze zbiornika wodnego w tej samej miejscowości wyłowiono zwłoki mężczyzny. Lokalny portal varmatin.com podał, że może to być młody Polak. Badania trwały dość długo, bowiem ciało było w złym stanie. Dziś już jest pewne, że był to Mateusz. Potwierdziła to Faktom Kaliskim Prokuratura Okręgowa w Ostrowie Wielkopolskim. Jak podaje portal Faktów, śledczy prowadzą dochodzenie pod kątem samobójstwa. Rzecznik zaznaczył jednak, że jest to wstępna kwalifikacja prawna. Nie wiadomo, co ustalono dotychczas w sprawie śmierci 22-letniego Szymona i jej związku ze sprawą Mateusza. Okoliczności zdarzeń wyjaśniają równolegle francuskie i polskie organa ścigania.

Mateusz, mieszkaniec miejscowości Piskory w gminie Blizanów wyjechał w marcu tego roku do pracy we Francji. Dołączył do niego kolega Szymon, mieszkaniec Jastrzębnik. W niedzielę, 19 marca wieczorem mężczyźni wstawili na facebooka wspólną fotografię. Dzień później Mateusz nie stawił się w pracy i nie kontaktował się z rodziną. Z kolei w mieszkaniu chłopaka znaleziono ciało Szymona. Francuską policję zaalarmowali mieszkający w tym samym bloku polscy pracownicy budowlani, którzy zauważyli krew wypływającą spod drzwi. 

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A